Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki végigment már az El...

Valaki végigment már az El Caminon Magyarországról indulva? (Magyarország-Ausztria-Svájc-Franciaország-Spanyolország )

Figyelt kérdés
Mennyi edzettség kell ehhez? Mennyi ideig tart legyalogolni és kb. mennyibe kerül?
2014. aug. 4. 21:29
 1/6 anonim válasza:
25%

De utalom az ilyen turakat meg hasonlokat, Foleg azert mert kell:


- hogy gazdag legyel, mert kajat venned kell, szallas, stb.

- hogy munkanelkuli naplopo legyel vagy hogy valaki eltartson, mert aki rendesen dolgozik az nem tud nelkulozni honapokat kihagyni a munkajabol.


szoval szerintem ez unatkozo emberek sportja akik mellesleg milliomosok.

2014. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. kivéve ha tanár vagy (lásd a spanyol tanárom példáját)
2014. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az El Camino de Santiago tenyleg szokas csak El Camino-nak nevezni?? Meglehetosen zavaro, szerintem... de mittudomen.
2014. aug. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez is egy "műmájer " dolog.

Mert olyan divatos...


Azután egy kisebb vagyonért, szó szerint végig nyomorogják az utat!!

Pontosabban csak egy kisebb, könnyebb szakaszát.

Ugyanis senki sem teszi meg végig, csak alibiből kóvályognak egy darabig, hogy azután hősként ünnepeltessék magukat itthon.


Ez kb. olyan, mint a maratoni futásnak a legvégén beállni a többiek közé, és beszaladni velük nagy lihegve a célba...

2014. aug. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legtöbben csak a végső szakaszt Spanyolországban csinálják meg.

Amúgy vannak ingyenes vendégfogadók a zarándokoknak, van ahol kaját is adnak, de amúgy tényleg sok idő kell hozzá. [link]


Ez nem kevés kilométer innen indulva. Szerintem hónapokban lehet gondolkodni, mire végigjárod. Amúgy tényleg sok pénz kell hozzá, meg beruházni sem árt egy jobb túrafelszerelésre. Fel is kell készülni rá, mondjuk első körben menj végig a Mária út hazai részén mondjuk Kőszegtől a szabolcsi Pirics-ig. Ez sem kis táv, de edzésnek jó. Megjegyzem ez sem olcsó.

2014. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A véleményeket tiszteletben tartom, természetes hogy mindenki másképp gondolkodik. Én személy szerint nem divatból mennék, és ha egyszer elkezdeném, végigcsinálnám. Magyarországon már zarándokoltam párszor, de egyszer szeretnék kijutni a Caminora is. Igazából nem is a végcél a lényeg, hanem maga az út, engem vonz az, hogy hosszú ideig úton legyek, úgy érzem tudnék fejlődni általa. Sajnos az idő és a pénz tényleg egy akadály...
2014. aug. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!