Kezdőoldal » Utazás » Európa » Cannes vagy Kanári szigetek a...

Cannes vagy Kanári szigetek a szebb- érné meg jobban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A Francia Riviéra. De a nagyobb városok helyett a kisebb településeket ajánlom szállás tekintetében.
2020. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem Kanári szigetek :)
2020. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok

A Kanári szigetek különlegesebb mert sziget és keveredik az afrikai és a spanyol kultúra

Francia Riviéra infrastruktúrálisan és szabadidő tekintetében viszont lényegesen jobb

2020. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
Szerintem is kanári....bár én nem tudom értelmezni ezekett a "szebb" illetve "jobb" kerdeseket.....
2020. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tehát olyan kell, ahol nem lopják el a cuccainkat a partról.

Jó legyen a kaja

Pénz nem számít, látom mindkettő sok egy áltlagembernek.

2020. máj. 19. 07:08
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha ilyen igazi nullkultúra ostobenkó nyaralást szeretnél, akkor Lanzarote például kiváló opció, találsz sok hozzád hasonlóan igényes észak-angol hölgyet és urat aztán mehet az all-inclusive bulizgatás. A Cote d'Azurt hagyd meg azoknak, akiket érdekel is valami a homokban beszürcsölt sörökön kívül.
2020. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Hát a normálisabb emberek úgy tervezik a nyaralást, hogy mit akarnak megnézni az adott helyen, milyen látnivaló van. Hát így hogy melyik a szebb, erre mit lehet válaszolni? Látom egyik helyet se nagyon ismered és gondolom te is csak azért mész nyaralni, hogy az "ismiknek" villanthass a Facebookon.
2020. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha valahova az ember komolyan nyaralást tervez, annak utánaolvas. Útikönyvekből, Neten stb. És nem a gyakorira írja ki, hogy "melyik a szebb". De látom te is csak amolyan fejben utazó vagy. Pénz nem számít? Tényleg? Hónap végén meg száraz kiflicsücsköt rágsz, mint a legtöbb ilyen nagyzoló? XD
2020. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, hogy utánaolvasok vagy nem?

Gondoltam itt van olyan aki beszámol.

De ehelyett csak kiosztásokat kapok hülye kamaszoktól.

2020. máj. 20. 06:16
 10/10 A kérdező kommentje:
A kiflicsücsök rágást meg hagyjuk, amilyen puzis stílusban írsz, valószínüleg te rágod hónap végén az utcán a papák kiflijét :)
2020. máj. 20. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!