Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegrón belül hová lenne...

Montenegrón belül hová lenne érdemes utazni, ha repülővel utazunk majd?

Figyelt kérdés

Augusztus végén mennénk, ha minden jól megy. Repülővel utaznánk és járatok szinte kb. csak Podgoricáig mennek, ha jól láttam.

A közelben melyek a legszebb helyek, ahová rövid időn belül el tudunk jutni?

Fontos lenne, hogy legyen szép a tengerpart, inkább homokos, mint köves, de azért legyenek látnivalók a tengeren kívül is.


2020. máj. 31. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Montenegróban homokos partot leginkább a Podgoricától legtávolabbi, Ulcinj környèki részen találsz. Fontos, hogy te most nem tengerpartra készülsz, hanem a Balkànra, annak minden örömével és bánatával együtt, ennek szellemében érdemes rugalmas útitervet kèszíteni és nem finnyáskodni a körülmènyeken. Ha ez megvan, életed egyik legjobb nyaralása lesz ez!
2020. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Tele van a net élménybeszámolókkal, videókkal- ezek szerint lustadisznó módjára nem is kerestél rájuk.
2020. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem, de nehéz a döntés. Herceg Novi, Budva és Ulcinj tetszik eddig leginkább.
2020. jún. 1. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom mi kell neked ahhoz, hogy válassz önállóan. Az egyik egy gyönyörű homokos strand, gagyi várossal. A másik egy túlértékelt de szép város elfogadható stranddal, a helyi turistagettó.
2020. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!