Kezdőoldal » Utazás » Európa » Montenegrói nyaralás mit...

Montenegrói nyaralás mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Budván lesz a szállásunk de szívesen utazunk is ha vannak olyan látványosságok akár a közelben akár kicsit messzebb amit érdemes megnézni.

Illetve az is érdekelne hol van a legközelebbi homokos strand vagy egyeltalán melyik strandokra érdemes menni :)



2018. jún. 17. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Budva mellett Jàz, Kamenovo, Bečići. Budvàn van homokos strand, de privàt. Budvàtòl messzebb èrdemes megnèzni Plavi Horizontit, ami homokos ès nagyon szèp hely. Ulcinj is homokos, de szerintem nem olyan szèp hely, nekem elèg kopàr.

Vàrosnèzès szempontjàbòl szerintem ami szèp: Kotor, Herceg Novi, Tivat ès persze Budva òvàrosa nagy kedvencem :)

Petrovac ès a hozzàtartozò Lučice is szuper jò hely, szèp a strand. Hajòkàzzatok àt Budvàròl "Hawai" szigetre, ìgy nevezik, de igazàbòl Sveti Nikola a neve. Sveti Stefan elèg hìres, szintèn gyönyörű ès a kotori öbölben kèt sziget van, ami szintèn làtvànyossàg, templom àll rajta! Hirtelen ennyi jutott eszembe! Jò nyaralàst kìvànok! :)

2018. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!