Kezdőoldal » Utazás » Európa » Juliusban utazhatok romaniaba...

Juliusban utazhatok romaniaba magyar allampolgarkent?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párom Erdélyi, en pedig Magyar allampolgar vagyok.

Nemetorszagban elunk, viszont még nem koltoztunk ossze. Augusztusban szeretnenk Erdelybe utazni meglatogatni a parom csaladjat, csak nem tudom,hogy a hataron at-e engednenek engem a virus miatt, mivel nincs Romaniai lakcimem es nem vagyunk hazasok a parommal de meg egyutt sem lakunk. Aki tud errol valamit kerem valaszoljon. Elore is koszonom.



#személyi igazolvány #állampolgárság #Romaniahatar #Romaniahataratkeles
2020. jún. 8. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Szia,


"Beutazási tilalom van érvényben a külföldi és hontalan személyekre. Kivételek:


román állampolgár családtagjai,

romániai tartózkodási hellyel rendelkező EU állampolgárok,

90 napnál hosszabb tartózkodásra jogosító vízummal, vagy tartózkodási engedéllyel rendelkezők,

diplomaták, konzuli személyzet, nemzetközi szervezetek személyzete, katonai és humanitárius személyzet,

átutazók,

halaszthatatlan orvosi vagy családi okból utazók.

A beutazók kötelezően 14 napos otthoni elkülönítésbe vonulnak. Akik nem akarják a fertőzés veszélyének kitenni a hozzátartozóikat, választhatják a hatósági karantént is, de az ellátásuk költségeit meg kell téríteniük."

2020. jún. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 qkker1 ***** válasza:
2020. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Meddig tart a tilalom?
2020. jún. 8. 09:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


1: Egy köszit azért odaböföghettél volna.

2: Senki sem tudja

3: szerintem többre mennétek ha a barátod románul guglizna.

2020. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves első!


Nem tudod, hogy az is családtagnak minősül-e, aki csak a párja a másiknak, tehát nem a felesége?


Köszi

2020. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Bejegyzett élettársi kapcsolatban vagytok?

2020. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem :/
2020. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ebben az esetben mégis hogy minősülnél a családtagjának? Azt mondod a határőrnek, hogy már bemutatott az anyukájának? Jogilag két vadidegen ember vagytok.
2020. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod! Megbeszéltem a párommal, és mivel két éve együtt vagyunk már, úgy döntöttünk élettársi viszonyba lépünk. Viszont nem bejegyzettbe..Szerinted úgy lehetséges az átlépésem?
2020. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Ugye unatkozol a karanténban, és ezeket csak viccből kérdezed?:D Ha nincs róla papírod, akkor szerinted kit érdekel, hogy ti ketten megbeszéltétek???

Most komolyan, szerinted a határőr arra kíváncsi, hogy eléggé elmélyült-e e már a kapcsolatotok?

2020. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!