Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért mennek az emberek csak...

Miért mennek az emberek csak anglia, franciaország, olaszország, németország es spanyolországba?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem hogy ezek a helyek miért menők és hogy skandináviába, Oroszországba és kinába miért kevesen mennek.

2017. jan. 19. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Te mit gondolsz?
2017. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Én sem értem. Kína szerintem (tapasztalat) fantasztikus hely, Oroszországba is el karok majd menni, skandináviába én sem vágyom. Viszont a felsorolt országokban sem voltam pedig jártam már pár országban csak nem Európában.
2017. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Kínába nagyon drága a repjegy(arányosan egy europai uthoz képest).

Engem a skandináv országok annyira nem vonzanak, én utálom a telet. Németországban élek, és már itt is túl hidegnek tartom.

2017. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Majd ha nagy leszel, akkor megérted.

Addig is kérdezgessed a szüleidet.

2017. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerinted hány éves vagyok? Szerintem az emberek azért mennek Londonba hogy pozoljak és Párizsba szint úgy. Skandináviában is vannak és Moszkvában is. Ezek helyben vann és szinte a szomszédban.
2017. jan. 19. 20:32
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Egészen egyszerűen nem vagyok kíváncsi azokra a kultúrákra. Svédországban, Dániában voltam már, nagyon szívesen elmennék Norvégiába és Izlandra is, de nekem Németországban, Angliában, USA-ban vannak rokonaim, így a szállás megoldva és nem kerül egy vagyonba.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a magyarok nem nagyon szeretik a hideget, pl ezért se vonzza őket észak, mennek inkább a melegbe spanyolba, olaszba.

2017. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem az emberek azért mennek Londonba hogy pozoljak és Párizsba szint úgy."


Szerinted........


Egyebkent meg nem tudom milyen valaszban remenykedsz amikor te mar lathatoan eldontotted magadban hofy ez igy van és kész...vagy most arra vagy kivancsi hanyan fognak aszisztálni neked ehhez az egyebként mérhetetlenül ostoba es vegletekig altalanosito kerdeshez?!

2017. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én azért nem megyek skandináviába, mert hideg van és a meleg helyeket szeretem. Oroszország szintúgy + igénytelen nép. A kínai kaját meg nem szeretem, ott éhenhalnék. Viszont megyek egy csomó más helyre.
2017. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem az emberek azért mennek Londonba hogy pozoljak és Párizsba szint úgy. "


Jól sejtettem, hogy még gyerek vagy.

Agyban biztosan!!

2017. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Skandináviába is sokan mennek, de a hideg miatt, meg az emberek bezártsága miatt nem kedveli mindenki.

Oroszország nem éppen a legjobb hely, nem tudom, hogy voltál-e már ott, vagy csak valamilyen magazinban olvastál róla. De szerintem még biztos nem voltál egy olyan jó kis orosz városkában.

Kína? Most komolyan? Jaj, mert az csak itt van a sarkon. Láttál te már repjegyet Kínába? Gondoltam, hogy nem. Az emberek többsége nem érzi jól magát egy olyan helyen, ahol még csak olvasni sem tud. Mert az oké, hogy elmész Olaszba, elolvasod a feliratot, bepötyögöd a telefonba és kidobja a fordítást. De Kínában ilyen luxusod nem lenne. Egy WC-t nem tudnál találni.

Ezeken kívül meg hova menjenek az emberek? Romániába? Albániába?

2017. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!