Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki flixbusszal...

Utazott már valaki flixbusszal az ujraindulasuk óta?

Figyelt kérdés
Esetleg a becs-budapest vonalon? Azt olvastam, hogy zárva van a wc a buszon. Ez igaz?? Illetve mi történik, ha valaki nem bírja ki a 3 órás utat? Köszönöm

2020. jún. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ljubljanaba 2x megálltunk benzinkúton. Az 7 óra volt, szerintem ez alapján egyszer megálltok majd.
2020. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ez probléma, miért nem mész inkább vonattal? Értem én, hogy nem all meg a reptéren vagy drágább, de inkább atszallok meg fizetek többet, ha tudom magamról, hogy egyébként ott feszengenék Győrtől Kelenföldig, hogy ne legyen csőtörés, a szárligeti terelésben meg egyenesen megőszülnèk.
2020. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt a wc dolgot utólag vettem csak észre, álmomban nem gondoltam volna, hogy bezarjak a wct. Es közvetlen becs-bp vonat meg sajnos csak egy van naponta. De ezek szerint Győrben minden busz megall?
2020. jún. 20. 12:39
 4/7 anonim válasza:
Én mentem már flixbusszal, igaz más vonalon, de el lehetett végezni a dolgot (kicsit nehéz volt kinyitni kabint).
2020. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és hogy kell kinyitni?
2020. jún. 24. 06:28
 6/7 anonim válasza:
Már nem nagyon emlékszem rá 😅(1 éve volt) de talán erősebben kellett benyomni meg el kellett fordítani. De mondom, nem emlékszem rá, nekem is csak barátom mondta, hogy neki sikerült, és akkor még egyszer elmentem megpróbálni.
2020. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet fura ötlet de egy üvegbe lehetséges megoldani
2020. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!