Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha tehetnétek ti hova mennétek...

Ha tehetnétek ti hova mennétek élni 1 évet?(Dolgoztok is ott,nem csak kirándulás lenne.) Svájc,Dánia vagy Norvégia?Miért?Esetleg valaki élt már valahol e 3 hely közül?Hol a legmagasabb a fizetés rangsorolva?

Figyelt kérdés
Milyenek a svájci,dán és norvég emberek?Valakinek van erről infója?

2020. júl. 16. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Svájcba mennék
Svájcba mennék (éltem is ott egy ideig)
Dániába mennék
Dániába mennék (éltem is ott egy ideig)
Norvégiába mennék
Norvégiába mennék (éltem is ott egy ideig)
41 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Mindegyik országban rendkívül kedvesek, barátságosak de nagyon tartózkodók az emberek. Segítenek ha valóban rászorulsz, de ha nem vagy önálló, megnézheted magad. Legkevésbé ez Dániára igaz.

Egyébként Svájcba a történelmet és magas hegyeket kedvelőknek érdemes menni, Norvégiában at északi hűvösebb tájakat, elképesztően gyönyörű vidéket és a fjordokat érdemes említeni, de a nagyvárosok kulturális látnivalói is lenyűgözők. Dániában is sok szépet találni, de személy szerint azt a mentalitást nem kedvelem, számomra túl agresszív. Igényes és magas szintű ismeretekkel van esély jó munkát találni.

2020. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gyerekekkel fogok foglalkozni. :)
2020. júl. 16. 16:40
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
Majdnem hét éve élek Svájcban és még egy jó ideig nem is szándékozom visszamenni. Fantasztikus hely, minden szempontból, nekem nagyon bejött. Az egy dolog, hogy iszonyat jól lehet keresni, de emellett kedvesek az emberek, gyönyörű a környezet, szóval nagyon klassz.
2020. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Inkább Svájc, ők semlegesek. Bár franciául nem tudok, németül meg már nagyrészt elfelejtettem.
2020. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően városi ember vagyok, tehát nem is ország alapján döntenék, hanem város alapján. Emiatt Dániát mondom, azon belül is Koppenhágát. Svájc sosem jött be igazán, kicsit túl van szerintem misztifikálva a sok pénzük meg a semlegesség miatt. Ha Alpok, akkor sokkal inkább Ausztria. Norvégia viszont nagy kedvencem, kirándulni tökéletes hely, de ahhoz hogy ott lakjak, kicsit elszigetelt országnak tűnik.
2020. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Mindenkepp Norvegia.
2020. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6:És miért?
2020. júl. 17. 17:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Amelyik nyelvet olyan szinten beszélem,hogy legyen esélyem munkát találni.

Amúgy mindenki a top10-es országokba akar menni,annyira adnék egyszer egy olyan kérdést,hogy Hol élnétek szívesebben?Oroszország,Albánia vagy Macedónia?

2020. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Amelyik nyelvet olyan szinten beszélem..."


Bármelyik európai nyelvet meg lehet tanulni olyan szinten pár hónap alatt, kellő szorgalommal.


"Amúgy mindenki a top10-es országokba akar menni..."


Micsoda meglepetés!

2020. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es ennek ellenére rengeteg külföldi ismerősöm alig tud magyarul pár szót,olyanok is akik évek óta Pesten laknak
2020. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!