Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaraltál már Budván? Tapaszta...

Nyaraltál már Budván? Tapasztalatokat várnék! Jókat és rosszakat is.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Montenegroban voltunk Budván is jártunk, gyönyörű város, szép parttal, az árak magasabbak mint méshol az országban, de nagyon jó hely, az emberek nagyon baratságosak.
2010. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én nem, de a barátnőmék igen. Hát, teljesen oda volt! És én is, miután megnéztem a képeket a nyaralásról! ;-D
2010. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:D Már alig bárom, hogy menjünk!
2010. aug. 5. 09:39
 4/5 Vighné Ica válasza:
100%
Most voltunk Július végén Budvába. Ha teheted menj el, mert nagyon jó hely. Nagyon szép a város, az óváros, a part és ami még fontos, hogy nagyon tiszták. Az árakkal nincsenek elszállva egyáltalán, szerintem. Horvátország sokkal drágább.Mi apartmanba voltunk, az Adria Toursnak van ott szállása. Közel van mindenhez. Budvában nagyon sokan vannak, de érdekes módon magyarok kevésbé.Nagyon jól lehet kommunikálni velük, az angolt szinte mindenhol beszélik. Az emberek nagyon kedvesek. A város nagyon szép környezetbe fekszik. Több strandja van. Jó a közlekedés, rengeteg taxivan és nem drágák.Ha kérdésed van szivesen válaszolok.
2010. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a terjedelmes választ:)

Nincs több kérdésem, mert mégsem megyünk:)

2010. aug. 17. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!