Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik városban töltenél el...

Melyik városban töltenél el legszívesebben négy-öt napot? London, Róma vagy Szentpétervár? Indoklást is szeretnék, és ha lehet, előnyöket-hátrányokat, tapasztalatokat is, na meg sok-sok választ!

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szentpétervár.


London túlzsúfolt, Róma klisé, Szentpétervár Oroszországban van, szinte ismeretlen terület, kevés túristával, sok meglepetéssel.

2011. máj. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Róma. Londonban már voltam, szép hely az is, Szentpétervár is érdekes lehet, de ha Róma vagy Pétervár, inkább Róma. Mégiscsak a világ fővárosa volt gyakorlatilag :) Ott még nem jártam, szívesen eltöltenék ott néhány napot, vagy hetet :)
2011. máj. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Londonban éltem egy ideig,az bőven elég volt.Ráadásul bármikor felmehetek Londonba,mert közel lakom viszonylag hozzá.

Rómában voltam mint turista..Szép város.

Szentpétervár ismeretlen számomra,és titokzatos.Minden vágyam hogy egyszer oda is elmehessek..Szóval Szentpétervárra mennék..

2011. máj. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Róma kizárt, utálom az olaszokat. A másik kettőnek más-más érdekessége van -számomra. Picivel inkább London.
2011. máj. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mentek a zöld kezek, én még egyik városban sem jártam, mindhárom érdekel, leginkább talán Szentpétervár. Várom a további véleményeket, tapasztalatokat!
2011. máj. 5. 02:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged Szentpétervár érdekel, akkor mi a kérdés? :) Arról ráadásul kevés ember tud véleményt mondani, mert Londonban, Rómában sokkal többen voltak.
2011. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is Szentpétervárra. Én az orosz világot nagyon érdekesnek tartom, és a nyelvet is tanulom.
2011. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Leningrád :-)) Engem nagyon érdekelne. Szerintem szép hely lehet. Csak jó idő legyen.

London: nekem bejött, nincs vele bajom. Csak marha nagy sokat kell utazni.

Róma: koszos mint a fene. Bp sem egy tiszta város, de Róma még ezt is veri. Nem kivánkozok oda többet.

2011. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

07:50:


Azt írtam _talán_ az érdekel a legjobban, de mindháromra nagyon kíváncsi vagyok, és persze nem egyedül utaznék, az utazótárs meg totál döntésképtelen. A kérdés azért van, hogy olvashassak pár tapasztalatot, véleményt, benyomást a városokról, na meg mert kíváncsi vagyok, az emberek általában melyiket választanák. ;)

2011. máj. 5. 10:37
 10/13 anonim válasza:
100%

Rómában és Londonban jártam már. Mindekttő csodálatos, DE:

Rómára nem elég pár nap. Én 10 napot voltam, lejártam a lábam és sajnos sok mindenre nem volt gy sem idő. Londonra elég, de oda tényleg könnyű eljutni. Szóval irány Szentpétervár, mi meg majd innen irígykedünk.. :)

2011. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!