Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazhatok Rómába Augusztus...

Utazhatok Rómába Augusztus vége-Szeptember 2 között?

Figyelt kérdés
Gondolkodunk, hogy elugorjunk Rómába, s Szeptember 2 -án térnénk vissza. Szeptembertől várhatóak a szigorítások. Szerintetek a Szeptember 2. még beleférhet?

2020. aug. 24. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Nem szeptembertől,

hanem szept. 1.-étől, ha tudsz különbséget tenni?!

2020. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ezen a héten derülnek ki részletek arról, milyen szigorítások várhatóak, amik vélhetően szeptember 1-én éjféltől lépnek életbe. Szóval nem tudjuk.
2020. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem vélemény ("szerintetek") kérdése, hanem attól függ, mit írnak (majd) a rendeletbe. Én is szívesebben élnék olyan országban, ahol előre tudni lehet, milyen adatok alapján sorolják az országokat "színekbe" (pl. mennyi fertőzöttel sorolják át az adott országot zöldből sárgába - így meg tudnám nézni a célország fertőzöttségi adatait és ez alapján fel tudnám mérni, hazatérésem után kell-e karanténba vonulnom).

De ha szó szerint veszem a kérdésed: senki nem akadályozta eddig sem a kiutazást, és ha magyar állampolgár vagy, bármikor haza is jöhetsz, legfeljebb karanténba kell vonulnod a hazatérésed után...

2020. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerdán kiderül, de Orbán azt mondta, elfelejthetjük a színeket, tehát nem lesz ilyenfajta megkülönböztetés. Szerintem egységesen piros lesz minden ország, főleg a déliek(mert ezt kiemelte), ami azt eredményezi, hogy mehettek Rómába, de 2-án, amikor hazaértek, 2 hét karantén. Mi 12-én mennénk, ha "csak"ennyi lesz, vállaljuk valószínűleg.
2020. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!