Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek melyik EU országba...

Szerintetek melyik EU országban van a legjobb sora a kiköltözött magyaroknak?

Figyelt kérdés
Hol veszik őket leginkább emberszámba? Mert Angliában pl. az orvos hazaküld ha megtudja külföldi vagy, ha csak nem a szeme láttára haldokolsz, hiába fizetsz mindent ugyanúgy mint az angol.

2020. aug. 29. 18:33
 1/7 anonim válasza:
Németország
2020. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ott ahol normalisan beszelik a nyelvet es alapbol nem azerr mentek ki csőstül hogy az állam csecsén csüngjenek minden féle segélyen.
2020. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt erősen kétlem, hogy Angliában minden orvos hazaküldi a külföldit. Lehet, hogy volt ilyen, nem állítom, hogy hazudsz, de azért nem kéne ezt általánosnak beállítani. Egyébként már nem EU ország.


Én is Németországot mondom amúgy, saját tapasztalatom alapján is.

2020. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A menekültválság a gyakorlatban mennyire érezhető?

Éreztétek már magatokat veszélyben miatta? Vagy inkább csak magyar propaganda?

2020. aug. 30. 01:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
@4 5 éve volt egy menekültválságnak nevezett dolog, jóval az európai terrorcselekmények felfutása után. Azóta gyakorlatilag volt a Bataclan, még ugyanabban az évben, meg két évvel később az Ariana Grande-koncert. Ennyi. Nem tudom mitől retteg ennyi magyar. Jártam európai nagyvárosok állítólag húdegáz kerületeiben, a legnagyobb atrocitás ami ért, az annyi volt, hogy vissza kellett küldenem egy hidegen kihozott falafelt.
2020. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem jobban kiraz a hideg, meg lever a viz, ha egy csorda mackonadragos magyar kozeleg. Itt nem migrancsok vannak, hanem beilleszkedni tudo, nyelvet jol beszelo volt gyarmatbeliek.
2020. aug. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahol normálisan viselkedsz


6

Amúgy ez mekkora poén,hogy ott nem migráns de fordított helyzetben meg a legnagyobb szemét migráns :D

2020. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!