Kezdőoldal » Utazás » Európa » Moldova mennyire veszélyes?

Moldova mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben, az utcai erőszakos bűncselekmények nem jellemzőek, de a vagyon elleniek (pl. zsebtolvajlás) itt-ott azért jelen vannak. Persze a taxisok, marsrutka sofőrök, diszkók pultosai be-bepróbálkoznak vicces árakkal, de aránylag jól helyre lehet őket tenni. Mindenki más korrekt és vendégszerető.
2020. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A fentiek szerintem helytállók, csak annyit tennék hozzá, hogy jelenleg közegészségügyi rendkívüli állapot van, ami szeptember 15-ig biztosan marad. A közlekedési morál a hazainál is sokkal rosszabb.
2020. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

Moldáviára, vagy Moldovára gondolsz, az írora?

Az iro nagyon "veszelyes", mert megirta az igazat mindig is!

2020. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Drága 3-as! Szólj már akkor a wikipediának

[link]

Na meg a konzuli szolgálatnak is: [link]


Aki a másodikat lepontozta, az egyébként a konzuli szolgálatot pontozta le, ugyanis onnan vettem az információt. Az egyest is megerősíti.

2020. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%

Aki oda elmegy nem bánja meg 1 veszély van ott, 5×jártam több hónapra

Egyet kell tenni előtte sokat inni,h bírja a strapát! Mindenhol kínálnak noa borral literszám és illik elfogadni! Vendégszeretőbb nép a világon nincs! Sok nép főleg a miénk tsnulhat tőle,még úgy is,h nem

Beszélem a nyelvüket. 1000 látnivalóva.

2020. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem veszelyesebb mint Budapest. Nem tortenik annyi gyilkossag mint Magyarorszagon. A kozlekedes nem a legjobb, de hol az? A kulfoldieket nem bantalmazzak, de ha lehet lehuzzak 500 vagy 1000 forintnyi Moldav lej-el. Ez mindenhol megtortenhet, nem csak ott. Ukranba sokkal jobban lehuzzak az embert... Szeretik a bort, de nem kopik ki a vodkat sem :)
2020. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Csóró hely, de nem veszélyes, Budapest vagy Borsod ezerszer rosszabb ilyen téren. Többször voltam ott, egyszer se próbáltak meg kirabolni, de még igazán rámenősen tarhálni se, amit pesten pl naponta tapasztalhat mindenki
2020. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Biztonságosabb, mint Magyarország. Nyugatnál meg pláne. Voltam ott, szóval van összehasonlítási alapom. A szegénység nem jelenti azt, hogy veszélyes is egy hely
2020. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!