Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írországban milyen pókok vannak?

Írországban milyen pókok vannak?

Figyelt kérdés

Írországban is vannak olyan nagy pókok, mint Angliában? Ha igen, sokszor lehet velük találkozni, bemennek a házba is?

Van valamilyen veszélyes csípésű pók is, mint a hamis özvegy?

Leginkább saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Előre is köszönöm!



2020. szept. 9. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Van az a zugpók vagy mi...olyasmi van itthon is ,csak ott jóval nagyobb. Azt láttam pár elég nagyot.

Kerdeztem a kollégám, hogy ez milyen fajta, annyit tudott mondani hogy fuck'n big spider..

Mondjuk meg sem lepődtem...kb semmi általános dologra nem tudják a választ.

Amúgy nem botlottam bele lépten nyomon, de láttam párat és meglepően nagyok.

2020. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kb. mekkorákat láttál? Viszonyítva valamihez, hogy el tudjam képzelni...
2020. szept. 9. 14:10
 3/15 anonim ***** válasza:

Vannak itt is hamis özvegyek, de senkit nem ismerek, aki valaha látott volna egyet, pedig már elég régóta itt élek :D Nálunk csak sima zugpókok vannak, néha a lakásban is, de ezek nem csípnek. Engem még nem csípett meg pók Írországban az elmúlt 8 évben, ha ez megnyugtat. Szerintem hasonló fajták vannak, mint Angliában, azért ez nem Ausztrália :)

Amúgy itt egy link: [link]

2020. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan 7 cm körül lehetett. Úgy saccolom hogy az itthoni 200as érme lazán befért volna a lábai közé.

Lakásban nem láttam, de mondták hogy előfordul.

2020. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

7 cm? az nem kevés:)

Én nagyon félek és irtózok is a pókoktól, de minden álmom Írországba költözni. Nevetséges, de ez tart vissza:)

2020. szept. 9. 14:27
 6/15 anonim ***** válasza:
Ugyan, ha Angliában túlélted, itt is túl fogod, szinte ugyanaz az éghajlat, ez egyáltalán ne tartson vissza :)
2020. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem Angliában élek, bár régebben éltem ott rövid ideig, de akkor még nem is tudtam arról, hogy ott (is) vannak ilyen pókok, csak később tudtam meg. Szerencsére nem is futottam össze eggyel sem. Lehet jobb is volt így:)
2020. szept. 9. 14:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félned, Magyarországon jóval több fajta és több mennyiségű pókot láttam, mint itt. Olyan hely nincs a bolygón, ahol egyet se látsz, szóval ez tényleg ne tartson vissza, jó itt élni :)
2020. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as, meg mindenki, aki bátorító sorokat is ír:)
2020. szept. 9. 14:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez ne tartson vissza!

Én is túléltem a nagy találkozást😀 Szerintem ártalmatlanok.

Itthon tényleg többet látok.

Mondjuk ott közel nincs annyi zöld felület a házak körül, kivéve az egész vidéki településeken.

2020. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!