Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelország jobb gazdasági...

Lengyelország jobb gazdasági helyzetben van mint Magyarország? Ha ugyanazt dolgoznám ott kint, mint most itt...

Figyelt kérdés
... Ugyanakkora albérletben, akkor jobban kijönnék anyagilag?

2020. szept. 13. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az adott helyzettől függ, például, hogy hol és melyik cégnél dolgoznál. Átutaztam már Lengyelországon és jobban élnek ez egyértelmű.
2020. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Óriásiak a regionális különbségek, a fejlettebb régiókban alapvetően magasabb az életszínvonal , mint Közép-Magyarországon, de ez inkább statisztikailag érzékelhető. A vidéki régiók viszont ugyanúgy lehúzzák az átlagot rendesen, mint idehaza.
2020. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015-ben kint voltam Némethbe dolgozni a szálláson laktak lengyelek egyszer csak össze pakoltak és mentek haza kérdeztem hova mondták haza már nem éri meg nekik itt dolgozni .
2020. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lengyelek mar reg elhuztak folottunk.
2020. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lengyeleknél magasabb az életszínvonal mint nálunk de nagyobb a megkülönböztetés is.
2020. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!