Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londont vagy Amszterdamot...

Londont vagy Amszterdamot javasoljátok párnak kirándulni?

Figyelt kérdés

Páromat tervezem majd meglepni egy túrával Londonba vagy Amszterdamba, egyszer majd ha rendeződik a mostani helyzet és újra szabad lesz utazni.

Titeket melyik város fogott meg jobban és miért?


2020. szept. 27. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem mindkettőt. De ha valami igazán bohém, érdekes helyre akarod vinni, menjetek Amszterdamba.
2020. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Csak ez a két alternatíva van? Akkor én is Amszterdamot választanám.

Én még meggondolnám Barcelonát, Lisszabont, Párizst, Rómát vagy Prágát is. És hogy a nagy kedvencemről se feledkezzek meg, Szentpétervárt. Utóbbi felsorolásból nekem mindegyik jobban tetszett mint London vagy Amszterdam.

Van még idő tervezgetni, gondoljátok át még.

2020. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
London latnivaloi is nagyobb lepteku teruleten vannak, varosnezo busz nelkul rovid ido alatt nem bejarhato. Szerintem komorabb, sivarabb is. En Amszterdamot valasztanam akkor.
2020. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Pontosan egy ferto mindketto , annyi szebb es jobb varos van miert pont a ket legfertobb helyre akarod vinni? Ott van Barcelona, Liszabon, Praga, Roma, Szentpetervar, Moszkva de akar Dubrovnik stb
2020. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Ezek közül egyértelműen Amszterdam, a falujakat el nem hagyó rasszistákra meg nem kell hallgatni. :)


Mi lenne a kirándulás célja, mit szerettek csinálni?

2020. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amszterdam
2020. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Voltam mindkettőben, nekem jobban tetszik. Sokkal "kisvárosiasabb" hangulatú, felszabadultabb, nem olyan zsúfolt, de pezseg az élet. Emberközelibb és hát nem kell magyarázni miért szokatlan és érdekes.

Ja biciklisekkel meg nem árt vigyázni :D

22:53 voltam

2020. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Amszterdam, de majd csak jövőre
2020. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

többen is említettétek Liszabont is.

Az is ennyire jó hely lenne? :O

2020. szept. 27. 23:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Szép dolog a meglepetés, de a konkrét válaszhoz tudni kéne, párod melyik kuturára kiváncsibb: az angolra, vagy a hollandra?

Nem javaslom Amszterdamot, ha valaki Londonra kiváncsi - és fordítva.

.

Jómagam egyikre sem teszek javaslatot, mert közel sem ismerem annyira párod, mint te.

2020. szept. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!