Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Lengyelország?

Milyen hely Lengyelország?

Figyelt kérdés

Egyik régi vágyam, hogy egyszer megnézzem, mert valamiért megfogott.

Aki volt Lengyelországban, akármelyik részén tudna róla mesélni, hogy milyen hely?

Emberek, maga a hely, ottani szokások, ilyenekre gondolok.

Előre is köszönöm!



2020. okt. 21. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Krakkó jó kis hely
2020. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 35 éve járok oda rendszeresen. Jó hely..
2020. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Mazuri tavakon vitorláztunk egyszer, nagyon klassz volt! :)

Gdansk-ban pedig hivatalos úton jártam, érdemes megnézni mindenképpen!

2020. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gdnansk Krakkó nagyon szépek. Vannak tóvidékek azok még szebbek. De vannak nagyon csúnya bányász részek mindenhol.
2020. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly jártam a galíciai részen (DK-i rész, ukrán határ) - az igaz, hogy lepukkantabb, de számomra érdekes volt.
2020. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Wrocław, Krakkó szuper hely, illetve egész Sziléziát érdemes bejárni, Zakopane, Żywiec vagy Szczyrk síelésre is tök jó. Gdańsk, Gdynia és Sopot mindenképp megér legalább egy látogatást, a Hel félszigetet is érdemes megnézni vagy szörfözni egyet, vagy a Balti tengernél Koszalin, Kołobrzeg vagy Świnoujście is megér egy látogatást.


Varsóban születtem, de egyáltalán nem szeretem a várost, történelmileg kevés értékelhető része van, viszont ha szereted a modern építészetet akkor mindenképp látogass el oda is.


Mazuri tavakra még egy szavazat, illetve Lublin is szuper kis város.


A kultúra nem tér el olyan sokban a magyartól, szóval nem igazán van erről mit mesélni.

2020. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az eddigi válaszok is mutatják jó hely.Én mindig jól éreztem ott magam.A lengyelek kedvelik is a magyarokat.
2020. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű helynek tartom Lengyelországot! Nyugodt, rendezett kis ország. Én simán élnék ott.
2020. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Zakopanéban voltam nemrég.

Negatívumok: Hideg van. Engem pont nem érdekelt, de negatívum.

Pozitívum: Nagyon szép hely/hegyek és az ország is szép. Rendezett, kedvesek az emberek főleg velünk, MAGYAROKKAL ami elég ritka külföldön.


A megélhetés néhol jobb mint itthon néhol pedig rosszabb.

2020. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!