Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet most korona idején...

Lehet most korona idején kimenni Hollandiába, külföldre?

Figyelt kérdés
Tudom, ott 2 hetes karantén várna, azzal nincs gond. De attól függetlenül bármikor mehetek nem? Pontosan nem nagyon vágom ezeket, valaki segítene, aki ért hozzá? Busszal mennék, nem repülővel. (ha ez számít valamit)

2020. nov. 8. 01:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden érintett ország aktuális be- és átutazási szabályait megtalálod a Konzuli Szolgálat honlapján.
2020. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Tévedés, Hollandiában nincs karantén. Max a munkaadó javasolhatja külföldről való hazatérés eseten, ha narancssárga kódú országból jössz. Itt nincs diktatúra, mint Magyarorszagon.

Kijöhetsz, de értelmetlen. Nem kérésnek most sehová embert, lévén a járvány miatt sok szektorban leépítettek, vendéglátó helyek csak elvitelre dolgoznák, legalábbis a jövő héten még biztosan így lesz.

Tudsz hollandul? Mit akarnál itt dolgozni?

2020. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem most érdemes külföldre menni. Most szinte mindenhol leépitések vannak és a normális országok a saját államopolgáraikat segítik így nekik biztosítanak inkább munkát.
2020. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek.

3. válaszoló: Blejwikbe mennék gyári munkára, nemtudok hollandul de elégsok ismerősöm ment ki ugyanoda, ugyanerre a helyre köztük nővérem is. Aki most ment 1 hete az már a 2 hetes karantént tölti, azért is mondtam, hogy rám is gondolom az várna először.

2020. nov. 8. 14:29
 5/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló-nak szólt, elírtam
2020. nov. 8. 14:29
 6/13 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Hát nemtudom, nekem mentek ismerőseim és mindnek van munkája, bár lehet ők csak jól jártak..
2020. nov. 8. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, mivel nincs hivatalos karantén és a javasolt is csak 10 napos. Amúgy hol tervezned tölteni? Mhnkasszallon nehéz megoldani.
2020. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Munkásszálon aha
2020. nov. 8. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Na és hogy? Nem egyszemélyes szobák vannak, mint egy hotelben.
2020. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
WOW ha ezt nem mondod nem is tudom :D
2020. nov. 9. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!