Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gibraltáron a majmok rá...

Gibraltáron a majmok rá mernek ugrálni az emberekre? Kell tőlük félni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy darabig most nem kell ezen gondolkodni... :)))
2020. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen rá mernek ugrani de nem téged akarnak hanem a kajád.

Csak úgy nem ugranak rád.

A kaját viszont ellopják.

2020. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Meg ha nem figyelsz es leteszed valahova a mobilod vagy a tarcad akkor azt is....volt mar nen egy ilyen eset
2020. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem megharapott egy gyerekkoromban :)
2020. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Elég szemtelenek.
2020. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Jó fejek ott a majmok.
2020. nov. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zooleee válasza:
Roppant arrogánsak, szemtelenek. Ha kaját sejtenek, éreznek nálad (pl. a hátizsákodban), rád is ugranak és bármi, amit leteszel magad mellé (kesztyűt, telefont, stb.) képesek elcsenni. Jófejeknek egyáltalán nem mondanám őket. Viszont ahogy 1-ke írja, egy darabig most nem kell ezen aggódni... :)))
2020. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kétszer is voltam már ott. Nagyon szemtelenek a majmok ! Sajnos egy részük be is van tanítva, hogy minden értéket lopjanak el. A szemem láttára tépték le egy kislány hátizsákját és szaladtak el vele ! Utána meg viszik a gazdájukhoz jutalomért cserébe. Vigyázni kell velük, de ha kellően erélyes vagy, nem mernek bántani. Én pl ugy seggberúgtam egyet, aki a feleségemet próbálta meglopni, hogy repült, utána nem volt velük gond. De gyerekeket tényleg nem célszerű odavinni ! (vagy nagyon vigyázni kell rájuk)
2020. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!