Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mint hely szép...

Szerintetek mint hely szép Rhodosz?

Figyelt kérdés
(ha nem voltatok akkor nem írjatok választ)
2011. okt. 3. 20:50
 1/6 anonim válasza:
100%
mi most voltunk augusztusban Kolymbian a kolymbia star-ban, hatalmas elmeny volt, szivesen vissza mennek meg egyszer. kozel van rodosz meg lyndos is. mi busszal mentunk mindenhova,gyors bar nem pontos... :) szoval ajanlom batran!
2011. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam pár éve. Persze, nagyon szép a sziget és a tenger, a szálloda is jó volt, a görög kaja isteni, sok kirándulási lehetőség van - de! annyira szegények, hogy belefájdul az ember szíve. A tengerparton rengeteg kóbor kutya, kóbor macska... éheznek! És ez nyáron volt, amikor azért van turistaforgalom, tehát jobban van kajájuk, el se tudom képzelni, hogy télen mi lehet szegényekkel :(

(bocs, ha nem erre voltál kíváncsi, de engem ez nagyon szíven ütött.)

2011. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ott pár éve.Nagyon szép hely.Nagyon szép kis falvak vannak és nekem nagyon tetszett az óvárosa is.Vannak kirándulós helyek pl pillangók völgye.A legjobban Lindos tetszett.Kevés olyan szép helyet láttam,a párom a mai napig azt emlegeti,pedig voltunk pár helyen...pl Korfu,Kréta,Thasos,Neos Marmaras,Sarti

Lindos felett van egy akropolis és szamár háton visznek fel oda.Én szegénységgel,kóbor állatokkal nem találkoztam,pedig busszal és autóval is bejártuk az egész szigetet.Csodálatos volt......

2011. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha teheted, menj!

Gyönyörű. Nem véletlenül "zöld sziget". A déli partja persze kopárabb.

2011. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi most jöttünk haza vasárnap.LINDOS PRINCESS hotelban voltunk.Hát a környék nulla volt a hotel körül.Hotel az szép volt.De ha körbe járod a szigetet akkor az csodás.
2011. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szerika780401 válasza:
Meseszèp hely, ha szereted az aktiv nyaralast Rodosz varosaban szalljatok meg ahonnan barhova el lehet jutni busszal.Semmikepp ne hagyjatok ki Symi szigetet eletunk legnagyobb elmenye volt.Napi kirandulasnak kituno ferry megy reggel es 6 korul vissza.Lindos, Tsampika beach pillangok volgye, Faliraki stb stb.es a tenger....gyonyoru kek
2015. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!