Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a 4 kedvenc, és legutáltabb...

Mi a 4 kedvenc, és legutáltabb országotok?

Figyelt kérdés

Kedveceim:

-Oroszország

-USA

-UK

-Olaszország


Legutáltabbak:

-Észak-Korea

-A nem létező északi “szomszédunk”

-Mexikó

-Németország



2020. nov. 21. 09:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azokat az országokat fogom rangsorolni, ahol már voltam, szerintem csak így van értelme.

Kedvenceim:

- Izland

- Olaszország

- Spanyolország (beleértve a Kanári szigeteket)

- Portugália (Azori szigetek, Madeira)

Nem utálom, de nem mennék vissza:

- UK

A többi nem annyira kedvelt országban maximum egy-egy várost nem szerettem, az ország több pontját viszont igen, szóval nem tenném őket ide. Angliában éltem egy ideig és soha nem fogom megszeretni, soha nem vágyom vissza. Egyedül Skócia kivétel, oda bármikor visszamennék, gyönyörű.

2020. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Hát azért ha 3 mediterrám országot soroltál fel mint kedvenceid a 4-ből akkor nem meglepő hogy nem a szereted a UK-t
2020. nov. 21. 10:39
 3/42 anonim ***** válasza:
82%

2 Írországban élek és azt is nagyon szeretem, de valóban a mediterrán országokat szeretem jobban, főleg a szigeteiket. Teljesen más mentalitás.

1-es

2020. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Wow
2020. nov. 21. 10:44
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Kedvenceim:


Vietnám (minden szempontból remek, télen is meleg, kedvesek az emberek, jó a konyha és rettentően olcsó)


Mianmar (a világ legkedvesebb emberi a burmaiak)


Bosznia-Hercegovina (Szarajevó a kedvenc városom a világon)


Kazahsztán (gyakorlatilag nincsenek turisták, Közép-Ázsia nagyjából a világ egyetlen pontja, ahol még tényleg autentikusan lehet utazni központi részeken is)


Legkevésbé kedvencek:


Marokkó (talán az egyetlen ország, amelyet tényleg utálok sok szempontbol)


Moldova (Kisinyov rondább, mint egy tádzsik kisváros)


Anglia (a UK többi részével nincs bajom, de a legtöbb angollal meg a kolonialista szemléletével elég sok bajom van)


Brunei (alig van valami, jó drága, de legalább a rezsim is gusztustalan)


Plusz egyként említeném Indiát, ami egyszerre tud a legjobb és a legrosszabb ország lenni húsz perces különbségekkel.

2020. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Az előzőnek: Nagyon tetszett a válaszod. Nekem nem jön be Ázsia de kinek mi. Mit szeretsz Boszniában egyébként? Én szinte semmit nem hallottam róla. Moldova egyenesen undoritó és szegény abban egyetértek
2020. nov. 21. 12:12
 7/42 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a kedvenceim ezek már azok közül ahol jártam

-Németország

-Svájc

-Hollandia

-Olaszország

-Svédország

Amiket nem szeretek

-Románia

-Szerbia

-Bosznia

-Törökország

-Ukrajna

2020. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
47%
Hoppá véletlenül 5re sikeredett a dolog
2020. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Igen, észrevettem... égj el a pokolban! 🤬😂
2020. nov. 21. 12:56
 10/42 anonim ***** válasza:
58%

Kedvencek:


1. Írország

2. Japán

3. Szlovénia

4. Albánia

5. Portugália


Nem annyira:

1. Finnország: a méretéhez képest alig van nem természeti látnivaló, a városok elég unalmasak, az emberek maguknak valók,

drága

2. Észak-Macedónia: a kaják jók, a városok viszont kicsit lepusztultak, de nem vidám módon, valahogy szomorkás az egész

3. Bulgária: nem igazán tetszett sem a tenger, sem Szófia, Plovdiv sem. A természet biztos szép, de oda nem jutottam el.

4. Tunézia: felejthető élmény, béna resort partok, a főváros nem nagy szám, nem igazán autentikusan arab, nem izgalmas hely

5. Katar: rongyrázós plázahalmaz, felejthető

2020. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!