Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek jövő nyáron már...

Szerintetek jövő nyáron már lehet szabadon utazni Európán belül?

Figyelt kérdés
Tudom, senki nem tudhatja, de ti mit tippeltek?

2020. dec. 8. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Most is lehet
2020. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szabadon?

Én a szabad utazást arra értettem, hogy karantén/tesztkötelezettség nélkül lehet utazni.

2020. dec. 8. 16:25
 3/17 anonim ***** válasza:

le het


mármint lehet, hogy lehet

2020. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem, a jovo ev errol fog szolni. Talan 2022 elejen kb tavasztol mar lehet.
2020. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, tavasz végére lecseng a járvány. Azt nem mondom, hogy nem lesz újabb hullám, de ha szerencsénk van pont a nyár megint olyan lesz, mint az idei.
2020. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
4%
szerintem a mi életünkben már nem...de komolyan...
2020. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5!


Hát remélem a nyár pont nem oylan lesz mint az idei.

2020. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5: Az idei nyárnál csak jobb legyen! A skóciai utamat azért halasztottam jövőre, mert augusztusban onnan csak két negatív teszttel lehetett volna Magyarországra érkezni. Meg amúgy sem nagyon üzemeltet ott a dolgok. Tehát remélem, nem olyan lesz, mint az idei nyár, hanem legalább 30-40%-kal jobb.
2020. dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
üzemeltet=üzemeltek
2020. dec. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre Európában "rosszabb" a helyzet mint tavasszal. Mármint ami a fertőzöttek számát illeti. Tavasszal vagy hatványozottan több volt a fel nem derített fertőzött vagy mostanra egy gyengébb mutációja dominál a vírusnak.


Igazából ebből a szempontból mindegy is (de nem kéne mindegy legyen), mert az európai kormányok ragaszkodnak a vasszigorhoz (szerintem feleslegesen).


Szóval a jövő évi nyár az legjobb esetben is olyan lesz mint az idei, de őszintén én rosszabbra számítok. Mármint vagy karantén vagy negatív teszt vagy oltás, mert messze lesz a "nyájimmunitás". Ja, és persze jó volna ha beindulnának a járatok is, mert most kb alig van valami.

2020. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!