Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből lehet kihozni egy...

Mennyiből lehet kihozni egy Korfui nyaralást?

Figyelt kérdés

4 felnőtt menne, airbnb-s szállás lenne az olcsóbbik fajtából.


1 hétre mennénk, ugye van közvetlen repülőjárat, szerdai és vasárnapi napokon, amikor mennénk (augusztus). Autót is bérelnénk.


Ahogy elnéztem annyira nem lenne drága, viszont a repülőjegyet most nagyon drágának látom. Ha most szeretném megvásárolni, több mint 100 ezer forintra jönne ki egy főre a sima, feladott poggyász nélküli. 20kg-os feladott poggyásszal is lesz egy jegy ugye, az meg ugye sokkal drágább, tehát ez szerintem nagyon nem reális most, de nem értek hozzá, nem szoktam sokat utazni. Csak ahhoz képest furcsa, hogy egyik évben voltam Görögországban, 40 ezer forintból megvolt a repülőjegy... Vagy mikor érdemes megvásárolni? Utazás előtt 1 hónappal mondjuk? Ti mikor szoktátok?


Köszönöm.


2020. dec. 12. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs csoda recept rá, hogy mikor olcsó. Szezonba Korfura mindig drága. Elég népszerű célpont. Érdemesebb megnézni Bécsből, plusz átszállással. 3 éve 22 ezer volt nekem a retúr athéni átszállással. Mondjuk abban csak a carry on volt.
2020. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En tavaly Londonbol mentem, 7000ft/fore jott ki az alap ar, nekunk csak kezi poggyaszunk volt (2bikini, 3 topp kb).

Lehet nagyobb kerulo, de erdemes megnezni, mert Londonba is vannak otthonrol nagyon olcso repjegyek, de elosszor nezd meg Becsbol is, onnan is rendszerint olcsobbak.

2020. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy Korfura nyugodtan lehet menni szeptemberben is, repjegyet meg ráértek nézni május-június magasságában.
2020. dec. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2020. dec. 13. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!