Kezdőoldal » Utazás » Európa » Augusztusban vajon lehet már...

Augusztusban vajon lehet már utazni az Egyesült Királyságba?

Figyelt kérdés
Skóciába van repjegyem és szállásom, eredetileg tavaly augusztusra volt, csak ugye áthalasztottam egy évvel. Vajon augusztusban már be lehet utazni karanténmentesen, nyitva lesznek helyek, szerveznek majd túrákat?

2021. jan. 22. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Igen, de korlátozásokkal, nem biztos, hogy megéri majd.
Nem, még ugyanaz lesz, mint ami most van. ha nem rosszabb.
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2021. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem, most jelent meg az új angol vírus, és ki tudja még mik jelennek meg. Szerintem augusztusig mind meghalunk, mint a kutyák.
2021. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Augusztus egy bizonytalan hatareset. Es ellentetben Magyarorszaggal, itt tilos volt nemzeti parkokba, tengerpartra menni a lezarasok idejen. Nemcsak a vendeglatohelyek vannak bezarva. A mostani szigort tavasz vegeig tartjak mostani allas szerint. De az enyhites sem olyan, mint ott. Itt oszre igernek teljes atoltottsagot. De az uj mutacio ota ezer folott a napi halalozas covidban. 1600,1800.

Szoval esetleg, de semmi garancia.

2021. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3: Pedig ott sokkal gyorsabban oltanak.
2021. jan. 22. 14:01
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Draga okos baratom. Allampolgarkent nyar vegere szamithatok. Itt a hivatalos tajekoztatas nem kamuzasbol all, hanem valosagbol, valoszinusegbol. Jelen allas szerint ezt igerik. Pontozz le, gyakorikerdeseknel mire szamitsunk.
2021. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5: Én nem pontoztalak le, félig hasznosat nyomtam. Az összes válasz közül csak a 2-esre nyomtam nem hasznosat. Illetve még egyre, de az már törölve lett.
2021. jan. 22. 18:12
 7/15 A kérdező kommentje:
5: De ott amúgy azt mondták, hogy csak akkor enyhítenek, ha már minden egyes ember be van oltva? Nem csak a 60 vagy 70%-uk? (Csak kérdezem.)
2021. jan. 22. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Uk ba be lesz oltva minden 17 év feletti júniusra
2021. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Kérdés, hogy ha mondjuk júliustól beindítják a turizmust, az odalátogatóktól is elvárják-e, hogy be legyenek oltva.
2021. jan. 25. 17:42
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Teljesen mindegy hogy állampolgár vagy, nem kell itt felvágni ezzel.

Nem ez alapján történik az oltás. Az ott elő emberek kapják.

2021. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!