Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik Olaszország élnek magyaro...

Akik Olaszország élnek magyarok, ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Kb. 4 év múlva szeretnék Olaszországba költözni, de még nem tudom melyik részére.

Anyukámmal és bátyámmal mennék. Anyukám egyáltalán nem beszél olaszul vagy angolul, csak magyarul, de ha nagyon K

akarja, megérti az angolt. Bátyám még gimiben tanulta, nem tudom mennyi maradt meg neki. Én egy A2-es szinten tudok, de tanulom, B2-ig szeretnék eljutni minimum.

Anyukám és a bátyám is interneten dolgozik, nem szükséges nekik a munkájukhoz az olasz myelvtudás, magyarul végzik. Én még nem tudom mivel szeretnék majd foglalkozni, van még 2 évem a gimiből. Valószínűleg a családi bizniszt fogom folytatni.


Ti mit dolgoztok? Milyen volt a nyelvtudásotok, mikor kikoltoztetek, és milyen most? Esetleg az ország melyik részén érdemes elhelyezkedni? Mindenképp tengerparti városba mennénk. Én Szicíliában voltam cserediák egy hónapra gimiben, nekem az nagyon tetszett, oda szívesen visszamennék. Szerintetek melyik a legbiztonságosabb, legbefogadóbb hely?



2021. jan. 29. 13:59
 1/3 anonim válasza:
73%
Szakács egy étteremben
2021. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Genova környékén élek.

Szezonban van egy modellügynökségem hoteleknek szállodáknak közvetítek modelleket esti divatbemutatókra egyéb fotózásokra.

20 éve költöztem ki, felvetem egy helyi fiatalembert ő az ügyvezető igazgatóm ő csinál mindent.

Én egy Genova melletti birtokon élek déli fekvésű tengerpartra néző házamban.

2021. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy javaslatom van: kezdjél el olaszul tanulni, méghozzá nagyon keményen ha ott akarsz élni, ugyanis az olaszok többsége nem tud, nem akar, vagy csak nagyon rosszul beszél angolul. Ugyanez a helyzet a spanyoloknál és a franciáknál is. A vendéglátásban más a helyzet, mivel ott kötelező az angol.
2021. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!