Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európán belül utaznék, és...

Európán belül utaznék, és szeretném elkerülni a dugókat. Milyen módok vannak erre?

Figyelt kérdés

Hallottam wifis / mobilnetes GPS-ekről amik már kijelzik a dugókat, eltereléseket, útépítéseket, baleseteket; bármit, de biztos telefonra is van ehhez hasonló app. Tudnátok ajánlani párat? Illetve a külföldi mobilnet hogy működik, milyen szolgáltató működik? Lebarát hallottam hogy megbízható.

(Magyarországról Németországba, Ulmba utaznék)



2021. febr. 7. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaze, de a Google is tudja már. EU-n belül általában lesz neted magyar mobil előfizetéssel, de ezt specifikusan érdemes a szolgáltatónál ellenőrizni.
2021. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, kérdező, te hol éltél az elmúlt 10 évben? Burokban? :)))


google maps - nincs bevezetve hozzátok? :-D

2021. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, barlangban élek, köszönöm a feltételezést.

Nyilván az alapvető google mapson felül gondoltam, ugyanis 1-2 ismerős aki kamionozik, illetve utazgat külföldre néhanapján, egyhangúan állítja hogy a google maps megbízhatatlan forgalmi problémák kijelzésében, összehasonlítva egy TomTom pár százezer forintos készülékkel.

De a vaze jó lesz, köszönöm szépen.

2021. febr. 7. 15:25
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
Telefonra töltsd le a sygic-et.Mindent tud ami neked az igenyed
2021. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Maraggyanak otthol és nem kerülnek dugóba!
2021. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt azért tudnod kell, hogy ezek a fejlettebb rendszerek sem kerülik el a dugókat, hanem a tervezéskori legfrissebb információk alapján a legkisebb dugó felé küldenek. Ennek azért tud jelentősége lenni, mert mondjuk a nyári iskolai szünet vagy egyes nagyobb ünnepek kezdete körül van, hogy megúszhatatlanok a kisebb-nagyobb dugók.
2021. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezzel segítek-e, de amennyiben mindössze annyi a cél, hogy mezei turistaként minél több helyre eljuss, ajánlom a vasutat. Kényelmesebb és olcsóbb is az autónál, nem kell a forgalom miatt aggódni, nem kell a vezetésre figyelni. A pályaudvarok meg amúgy is központi helyeken szoktak lenni mondjuk a repülőterekkel ellentétben.
2021. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a vasút jutott eszembe a kérdés olvasásakor.

Központi helyre érsz, nincs dugó, bár nem annyira rugalmas, mintha kocsival mennél, mert ugye időre kint kell lenni az állomáson, de még utazás közben is tudsz nézelődni, vagy pihenni, ha éjszakaival mész.

Ulm szerintem még vállalható távolság vonattal, ráadásul csak Münchenben kell átszállni egyszer.

2021. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sygic navigáció egész jó. De elő kell fizetni a prémiumra, kb 5.000Ft egy évre és akkor lesz Live Traffic! A TomTom-tól kapja az élő forgalmi adatokat, vagy is igazából ugyan az, mint a tomtom :D


Azt akkor szépen pirossal jelzi ha dugó van az adott úton.

2021. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!