Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akit nem oltanak be az már ne...

Akit nem oltanak be az már ne is reménykedjen külföldi nyaralásban?

Figyelt kérdés
Most olvasom a híreket, hát eléggé meglepődtem. Ez azért túlzás már...

2021. márc. 4. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne reménykedjen? Nyilván minden országban vannak egészségügyi okokból be nem oltható emberek, akiknek viszont lehet valid okuk külföldre utazni. Ők minden valószínűség szerint teszt- és/vagy karanténkötelezettség mellett, de utazhatnak majd. Ráadásul ez nem tart örökké: ha elegendő ember lesz beoltva, nem lesz indokolt az ilyen irányú korlátozás sem. Ezért is fontos az oltás.
2021. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
A remény hal el utóljára.
2021. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Engem nyárig tuti nem oltanak be, nem mintha sietnék, de ha akarnám se kerülnék sorra ősz előtt itt ahol élek. Ettől még fogok külföldre utazni (vagyis igazából Magyarországra, mert már másfél éve nem voltam otthon), csak majd be kell vállalnom a tesztelést vagy a karantént, eszerint is tervezek majd.
2021. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A legtöbb országban ugyanúgy sehogy nem állnak az oltással, ahogy itt. De a turizmusnak meg pörögni kell. Amúgy is az EU-s oltásigazolványt meg se igényelheted ha kínai vagy orosz vakcinát kaptál, tehát az oltottak többsége se mehetne sehova.
2021. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

#4

Nincs olyan, hogy EU-s oltásigazolvány. Az oltási igazolványokat az EU-s tagállamok nemzeti hatóságai külön-külön állítják ki, azt fogják az országok egymás között elfogadni. A magyarban pedig nem lesz benne, hogy milyen vakcinát kaptál. Plusz egyre többen rendelnek a keleti vakcinákból. A szlovákok már meg is kapták az első szállítmány oroszt, csehek, lengyelek a kínaiakkal, a horvátok az oroszokkal tárgyalnak.

2021. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem túlzás az oltási igazolvány.

Ami arról szól, hogy az értelmes emberek közé tartozol.

Persze tőled függ, senki nem kényszerít rá, hogy az értelmes emberek csoportját gazdagítsd.

Toporzékolj.

Verd magad földhöz, akár szakmunkás korodban.

De szerencsére olyan időket élünk, hogy hiába vered magad földhöz, nem fogsz utazni, ha nem oltatod magad.

2021. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy társadalom eléri a nyájimmunitást, onnantól nincs reális ok egy ilyen rendszer fenntartására. Olyan pár évet saccolok amig alsó hangon elérik ezt az országok és utána megint lehet menni.


#6 te pedig szépen bégess tovább a fasiszta diszkriminativ diktatúrának. Én egyáltalán nem nevezném szerencsésnek ezt.

2021. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltottak be es mar a masodik kulfoldi utazason vagyok a natha kezdete ota.
2021. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lizaaa03 válasza:
24%

Szerintem sem túlzás az oltási igazolás, ez mindenki védelmét szolgálja. A határon is megszabják mit hozhatsz át. És ha pl valahol a sertéseknek száj és körömfájás betegséguk van onnan nem hozhatnak sertést. Az országok hagy szabják már meg milyen fertőző dologot engednek be az országukban.

De gondolom ahogy eddig is karantén és tesz után lehet utazni. Csak akkor úgy kell szállást intézni meg minden, de az nem hiszem hogy bárkinek megéri

2021. márc. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!