Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki járt már innen Tenerifén?

Valaki járt már innen Tenerifén?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a tapasztalatokra. Én is szeretnék kiutazni, amint lehetséges.

2021. márc. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem,még nem jártam,de szerintem nem is fogok,de biztosan szép hely lehet.
2021. márc. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép hely, bár nem az a fehér homokos trópusi úti cél, ahogy az utazási irodák brossuráin beállítani próbálják. Egy vulkáni sziget, hegyekkel, sziklás strandokkal, ahol homok van sok helyen ott is fekete homokos. Az óceán hűvös és nagyon hullámzik.

https://www.youtube.com/watch?v=tTAQ7HvS-BM

Ez pl egy valósabb képet fest arról, hogy milyen is Tenerife. Én mondjuk imádom, ahogy a többi szigetet is. De sokak csalódnak, főleg ha a Los Cristinos-tól Costa Adeje-ig tartó üdülős turistaputriba mennek. Az tényleg Siófok színvonal.

2021. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de messzirol kerultem a nepszeru turistas helyeket. En azokat borzalmasnak tartom, ertem viszont az eszakiakat, akiknek pocsek nyaruk van, hogy odarepulnek napfenyert.

Sokkal erdekesebb a vulkanikus taj es az epiteszet.

Egy het, berelt auto, eszaki hagyomanyos kanari varosban szallas. Az El Teide nemzeti park, babererdok, mas vulkanok. Minden nap rengeteget gyalogoltunk, kirandulas, varosok, botanikus kert.

Mi szeretjuk a kanari konyhat, de azt is az eszaki parton talalni, Garachico, Icod de Vinos, La Orotava, nem a turistasos helyeken.

Ha strandolni akarnek, semmikepp sem ide mennek Magyarorszagrol.

2021. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A földrajz tanárno
2022. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4. Vaok: Most is rola pofázunk
2022. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!