Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt tenerifén? Milyen...

Ki volt tenerifén? Milyen tapasztalataitok vanak? Mit érdemes megnézni? Beszélt nyelvk?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok tényleg ebszélnek-e Tenerifén németül?vagy kezdjek el egy ki panyolt tanulni?mik azok a helyek amiket feltétlenül érdemes megnézni?

2018. júl. 24. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenerifén spanyol a hivatalos nyelv lévén Spanyolországhoz tartozik. Mint minden helyen ahol sok a turista itt is beszélnek sok helyen angolul. Valóban van sok német aki kiköltözött, meg sok a német turista is ezért vannak helyek ahol beszélnek németül is de az angol általánosabb.
2018. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
A helyesírási szótárt ne felejtsd el magaddal vinni.
2018. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly körbejártam, imádtam. Nem próbálkoztam a némettel, gondolom nagyobb turistaközpontokban (Costa Adeje, Los Cristianos) akad, aki beszéli, mert sok helyen láttam németül feliratokat. Mi Airbnbn keresztül foglaltunk szállást helyiektől, ők nem beszéltek angolul így spanyolul zajlott minden. Amit feltétlenül ajánlanék, az Masca, a Teide vulkán és az Anaga hegység, de személy szerint én az aktív pihenés és túrázás híve vagyok, úgyhogy amennyire tudtam, elkerültem a déli oldalon lévő turista rezortokat és tengerpartokat.
2018. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Állítólag van egy elsüllyedt repülőroncs valamelyik szigethez közel, amit búvárpipával lehet látni. Ha szereted az ilyesmit.
2018. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvashatnál blogokat olyan mberektől, akik jártak ott és írtak róla.
2018. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Én és a parom nemrég jöttünk haza,mi Los Cristianosban voltunk,elmentünk a Siam Parkba ,Loro Parkba, és colt egy szervezett Teide vulkántúránk,kiprobáltunk néhány vizisportot,El Medanoban pedig megnéztük a napfelkeltét,csak a buszjegyet kellett kifizetni,és felejthetetlen élmény marad

A nyelv a spanyol,angolul mindenki tud,hellyel közel,a parton németül is beszélnek,de az annyira nem jellemző szerintem.

2018. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!