Kezdőoldal » Utazás » Európa » Június vége, júliusra szervezn...

Június vége, júliusra szerveznétek utazást? Repülőjegy, szállás? Lehetőleg teszt és karantén nélkül gondoltam.

Figyelt kérdés

Szóval hogy plusszba tesztért ne kelljen fizetni ki-be utazáshoz, szabadon lehessen repülni.

Azért ki tudja nyárig a 20 évesek megkapják-e az oltást.

Szerveznétek így utat? Van rá esély hogy szabadon lehet utazni június végétől?


2021. márc. 21. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körön tervezz be egy jó kis belföldi utat vagy esetleg rugalmas , pl. vonatos, autós közeli külföldit , aztán ha kellően rugalmas feltételeket választottál, még mindig dönthetsz egy repülős út mellett később. Nyilván drágább lesz, mintha előre foglalnál, viszont nem bukod be az egészet...
2021. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Tesztek nélkül nem fogod megúszni a külföldi utazást. Kettő negatív teszt szerintem mindenképpen kelleni fog.
2021. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Jó a humorod, kérdező. Teljesen esélytelen, hogy ne kelljen teszt és az is, hogy június végére elérnénk az egészséges fiatalokig.


Legyél kicsit lazább, egy hét Horvátországot az indulás előtti nap is össze lehet foglalgatni az interneten. De a június témát mindentől függetlenül engedjétek el.

2021. márc. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!