Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagynéném haza utazhat olaszor...

Nagynéném haza utazhat olaszországból 1 napra magyar országra ?

Figyelt kérdés

olaszországban él kettős állampolgár

a bankból hivták haza kell jönnie elintézni egy fontos dolgot

másnap menne is vissza

át fogják engedni a határon ?

kell korona virus teszt neki ?

illetve simán vissza mehet nem kell karantén ?



2021. márc. 24. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen hány napról van szó, Magyarországra csak 2 negatív teszttel érkezhet, és csak olyannal, amit Magyarországon végeznek el. Olaszországra nem tudom, hogy milyen ki-beutazási szabályok vonatkoznak.
2021. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de akkor hogy jön át a határon ?

úgy tudom ha sürgős elintézni való van akkor ha 36 órán belül vissza utazik mentességet élvez ez alól vagy rosszul tudom ?

2021. márc. 24. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod, mert mégis ki figyelne bárkit, hogy 36 órán belül visszautazik-e? :D

Mint mondtam, nem ismerem Olaszország szabályzatát, de feltételezem ott is úgy van, hogy amíg nincs igazolt, negatív tesztje, addig sehogy nem megy át a határon.

Gépjárművel még rosszabb, mert több országon kell átmenni, repülővel viszont úgy tudom, a reptéren is kell tesztet csináltatni.

Én az ő helyében inkább megpróbálnám más módon lerendezni a bankkal a dolgot.

2021. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnos nem lehet más módon

mivel egy széfet bérel amibe nem kevés érték van és átköltöztetik a széfeket másik helyre ott kell lennie mikor ki nyitják és új széfbe helyezik az értékeket

2021. márc. 25. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!