Kezdőoldal » Utazás » Európa » 11 éves fiú életében először...

11 éves fiú életében először -s talán utoljára- menne szüleival tengerpartra (repülőgép fontos! ). Javasolnátok helyet, ahol jól érezné magát egy ekkora fiú? Pl. Sok látnivaló a környéken. A Dino Club-os animációs programok már dedósak neki, igaz?

Figyelt kérdés
Minden tippet megköszönök, szülei szeretnék emlékezetessé tenni számára ezt a nyaralást.
2010. aug. 21. 19:42
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jaj, évek óta gyűjtögetnek, kispénzű család, szóval nem a Bahamákra szeretnének menni, hanem nagyjából 500ezerből kéne megúszni mindennel együtt.
2010. aug. 21. 19:45
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg mehetnének Salou-ba, Spanyolországba. Ott a tengerpart mellett van Aquapark, Delfinárium, ott van PortAventura, ami egy nagyon jó és szép tematikus vidámpark.

De hogy-hogy ez lenne az utolsó nyaralása? Csak nem beteg a gyerek?

2010. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Utószezonban szeretnének? Már augusztusra nemigen fognak találni.
2010. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet, valami ilyesmire gondoltam én is, utána is nézek a tippednek!

Nem, hála az égnek, kop-kop-kop, tökéletes egészségnek örvend az egész család, csak épp nem veti fel őket a pénz, országon belül szoktak csak kimozdulni kirándulni néha. A kisfiú nagyon rendes, jóravaló gyerek, aki vágyik a tengerpartra, és hatalmas nagy álma repülőre ülni. Meglepi lenne neki ez az utazás -csak hát korlátozottak az anyagiak. :-)

Szerinted a delfinárium és aquapark nyitva vannak még szeptemberben? Vagy Spanyolba még talán októberben is érdemes, vagy akkor már nem az igazi?

2010. aug. 21. 20:22
 5/26 A kérdező kommentje:

Igen, csak az utószezont tudnák megfizetni, most jött be nekik egy kis lóvé, ezért nem foglaltak időben. :-)

De nagyon jó tanuló a kisfiú, lóghat kicsit a suliból.


Tipp kéne, melyik irányban gondolkodjunk, melyik tengerpartban.

2010. aug. 21. 20:25
 6/26 A kérdező kommentje:
Közben nézem is Salout. Végül ha nem jönne össze idén, legfeljebb halasztanának egy évet. 9-10 éves amúgy a kisfiú, elszámoltam magam az előbb. De persze ez nem lényeg. :-)
2010. aug. 21. 20:27
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én októberben voltam Salou-ban (látogatóba mentem, nem nyaralni), nem volt már strandidő.

Ha a család anyagilag rosszul áll, teljesen feleslegesnek tartom ekkora kiadásba verni magukat a gyerek kedvéért. Egy 10 éves még nagyon kölyök, előtte áll az egész élet, bejárhatja még az egész világot is. 19 évesen kezdtem utazni, és azóta szinte mindenhol voltam Európában.

2010. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

gyertek Egyiptomba :D

(csak ne nyáron)

2010. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

10 éves kortól búvárkodhat :D


amúgy egypt tényleg olcsó, itt a legszebb a víz alatti élővilág.

tunézia, jordánia, görögország is ált. olcsó. horvátország meg pláne, akkor marad is a pénzből.

2010. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Bulgária is olcsó, van (legalábbis volt) fapados, Wizzair repülő Várnába és Burgaszba. Várnában van delfinárium is, stb.

Horvátország is jó, pl. Split, Trogir mellett van nagy reptér (Dubrovniknál is, az van a legdélebben), néha van 22 eFt-ért is repjegy a Malévnál is.

A repülést olcsóbb jó előre lekötni, de legyen szerencséjük.

2010. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!