Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik skandináv országban...

Melyik skandináv országban élnél a legszívesebben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Svédországban. Ezért itt is élek.

Második helyezett szerintem Dánia, harmadik Norvégia.

Finneknél viszont nagyon nem akarnék élni. Ugyanolyan rideg és szomorú nép mint az időjárásuk.

2021. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
19%
Egyik kalifátusban sem.
2021. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Izland.
2021. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Finnorszag nem skandinav, de balti, es tenyleg sok a depresszios, terhelt lelku, furcsa ember. Szomszedok harminc ev utan sem ismerik egymast jomodu kis telepulesen. Fura pasikat pedig ismertem, nyersek voltak, aztan sirva fakadtak reszegen.

Nade. A dan event embereket imadom, kozelebb is van. Svedorszag nagyon otthonos. Izlandot kizarom. Es ha mar eszak, a Skandinav-felszigeten sokkal eszakabbra fel lehet menni.

Tudnek elni arra, az emberek, a taj, a szabad nagy terek, termeszet miatt.

2021. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Izland vagy Norvégia. Ezekben a legjobb a fizetés és szerintem a táj is ezekben a legszebb.

Én Finnországot tenném az utolsó helyre, hiszen még mindig a legkevésbé jó életmentőséggel bír.

2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Nincs konkrét elképzelésem. Pár hetet éltem kint Dániában, meseszép ország, de bármelyikbe szívesen elköltöznék.


5: Fizetést ne nézd. Sokszor azért olyan sok a fizetésük, mert óriásiak is a kiadások. Norvégia jó példa erre, ott baromi drága a lakhatás. Oda kb. 1 millió forint kell, hogy ki tudj költözni. A lakhatás baromi drága, a helyiek is küzdenek ezzel. Költözhetsz kintebb, de kiadások nem sokkal fognak csökkeni, mert kocsit fent kell tartanod, stb, meg időben is sokat vesz el.

2021. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dániában. Igazából tájképileg a norvégokat sokkal jobban preferálnám (Dániát meg a régióban utolsó helyre tenném), de az a pozitív értelemben vett, kirekesztés nélküli hidegfejűséggel inkább a dánoknál találkoztam.
2021. máj. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7:

Azért ez se így van. Dániában is egyre jobban megfigyelhető a rasszizmus, amit ahogy sok nyugati országban Dániában is a kelet-európaiakat érinti. Tényleg teljesen más világ van ott a fejekben, de nem szabad úgy beállítani, mintha olyanok, mint a kirekesztés nem lenne ott.

2021. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Dániában sajnos nem akarnék gyerek lenni mert az ilyen obszcén pedofil transzvesztiták simán megtalálhatnak és társadalmilag elfogadott


[link]

2021. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 10. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!