Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek van esély arra,hog...

Szerintetek van esély arra,hogy teszt, karantén kötelezettség nélkül eljussunk ősszel Olaszországba?

Figyelt kérdés
Nem tudom,milyenek ott a jelenlegi állapotok,maszk..stb. a konzulátus oldalán olvastam,hogy jelenleg teszt kötelezettség van. Ezt mi szeretnénk elkerülni,igaz,be is vagyunk oltva. Repülővel mennénk. Mivel Olaszország is javarészt turizmusból él,én bízom benne,hogy enyhítenek valamit ezen és elfogadják az oltást legalább. Mit gondoltok?
2021. máj. 26. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeptember elején mennénk
2021. máj. 26. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
1-2 héten belül lehet oltással Olaszországba menni, de azt, hogy ősszel mi lesz, még senki sem tudja, inkább igent tippelnék.
2021. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 19-én repülök Nápolyba, 10-én kapom a második Pfizer oltásomat. Hát azért még reménykedem benne, hogy a beoltottaknak addig eltörlik a tesztet, mert azért azt a 10000 forintot inkább elpizzáznám :D
2021. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Jul 31.-ig olaszo. semmilye. Oltast nem fogad el. Az osz is kerdeses.
2021. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!