Kezdőoldal » Utazás » Európa » Barát esküvője beleszámít...

Barát esküvője beleszámít halaszthatatlan indokok kategóriájába külföldi utazás során?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2021. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Azért nem, mert világjárvány van. Ő nélküled is esküdhet, te meg pontosan tudod,miért kell önmérsékletet tanúsítanod.

Elvégre ... gondolom ... európai polgár vagy.

2021. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nem egyértelmű, mert a magyar honlapon családtag esküvője szerepel, a külföldin sima esküvő is. Írtam már a hivatalos nagykövetség e-mailjére, de még nem érkezett válasz.
2021. máj. 28. 13:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

azért a "családtag" ilyen esetekben nem ám másodfokú unokatestvérig terjed....


Hanem gyerek, testvér. Kész.


Barát főleg nem tartozik ide.

2021. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hazudni pedig nem is szeretnék, csak nem tudom miért nem ugyanaz szerepel a két oldalon. Valószínű maradok a seggemen.
2021. máj. 28. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Én pontosan megértem, hogy te a butamagyar mentalitást követi, aki szerint buli meg fanta, meg a haverom, de itt emberek azért halnak meg, mert van ez az izé... ez a világjárvány.

Szóval rendes helyeken épp ezért korlátoznak.

Emberek halhatnak meg emiatt, érted?

2021. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ilyen stílussal nevezel te mást butanagyarnak, ez elárul mindent rólad. Köszönöm.
2021. máj. 28. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez a dolog nem rólam szól, érvekkel, európai kultúrkör alapján próbáltam neked elmesélni, miért ne csalj, miért ne érezd azt, hogy az egyszerű magyar mentalitásod alapján nem leszel menő egyetlen civilizált országban sem. Ez nem rólam szól, ez rólad szól. Ráadásul te jöttél ide nagy - és kellően tájékozatlan, de öntudatos - arccal.
2021. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na gyorsan kapj elő egy térképet, mert nagyon el vagy tévedve. Idejöttem, hogy megkérdezzem, van-e valaki aki ezügyben tud biztosat mondani, hiszen a két ország által közzétett információ nem egyezik. Nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményed ezzel kapcsolatban.

A válaszodból süt, hogy semmivel nem vagyok kevésbé tájékozott, mint te, hogy is lehetnék, ha két helyen két különböző szabályról olvasok? Szóval tedd meg kérlek, hogy fárasztasz a böszmeségeiddel mást.

2021. máj. 28. 14:11
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Mond hogy rokon, nem ertem miert kell bolhabol elefantot csinalni. Az itteni hulye natha fanatikusokkal meg ne foglallkozz, ezek csak a rettegeshez ertenek.
2021. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!