Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lányok, egy tengerparti egy...

Lányok, egy tengerparti egy hetes nyaralásra vinnétek zárt cipőt és zoknit, vagy mezítláb, szandálban és papucsban lennétek végig?

Figyelt kérdés
Cipruson júniusban nagyon meleg van. Felesleges cuccokat nem akarok vinni.

2021. máj. 30. 12:39
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Attól függ, ha az a tervetek, hogy pihentek, akkor nem feltétlen szükséges, de pl. ha akartok menni kirándulni, vagy van túrázásra alkalmas helyiség a környéken, én vinnék egy sportcipőt/túracipőt meg zoknikat.

Aztán sok helyre - bár nyilván kultúrától is függ - pl. nem is mehetsz be papucsban/szandálban.

Cipruson szerintem nagyon király lehetőségek vannak kirándulásra, túrázni, érdemes lehet olyan napokon kipróbálni, amikor nincs 40 fok és meguntátok a standolást.

Illetve én pl. repülőn mindig zárt cipőt veszek fel, szóval max a lábamon viszem, ha nem akarom, hogy helyet foglaljon a táskában.

2021. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért érdemes, lehet, hogy az eredeti terv szerint nem lesz rá szükséged, de nehogy aztán e miatt ne tudj csinálni valamit amit szeretnél.
2021. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!