Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Ogyessza, vagy Szocsi? E két hangulatos város közül hova költöznél szívesebben? Ha a hangulatot, a városképet és a környéket nézzük? Többi lent.

Azért csak a fenti három szempontot, mert úgy olvastam mind könyvekben, mind a neten és azt hallottam kinti magyaroktól, hogy azért van ott szegénység bőven, illetve nem valami jó a közbiztonság sem.

De mindkettőnek valami elképesztő hangulata van!

(Biztonság ide, avitt épületek oda.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szocsi, tengerpart, város, városkép, költözés, tenger, környék, vidék, közbiztonság

2017. aug. 31. 15:05  Privát üzenet  

A válaszok
Igazából csak Ogyesszában voltam, nekem tetszett és tudnék ott élni. Persze amikor este a matrózkocsmàban túl lassan akartunk fizetni, akkor majdnem megvertek, ezzel számolni kell :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. aug. 31. 15:50 Privát üzenet
Odessza egy elég menő város, de ahogy elhagyod a központot igazi káeurópai szegénységbe csöppensz. Ami viszont kihagyhatatlan és a Föld egyik legkirályabb pontja az a Shustov konyakgyár.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. aug. 31. 18:51 Privát üzenet
Nehéz kérdés. Egyik városban sem voltam még, de én talán Szocsit választanám. Közel van a Kaukázus, ami gyönyörű.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. aug. 31. 20:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aug 30-tól szept 7-ig tartó nyaralásra mit ajánlanátok? A szempontok: utazás autóval, igazán nyári idő legyen, jól felszerelt tengerparttal, legyen hangulatos óvároska a...
Frankfurtban milyen helyeket mondanátok mindenképpen érdemesnek megnézni? Látványos, hangulatos helyekre gondolok, nem kell feltétlenül népszerűnek és felkapottnak lennie, akár...
Vannak Cinque Terre településeihez hasonló hangulatos tengerparti kisvárosok Olaszországban?
Nyaralás (esetleg későbbiekben nyaraló vásárlás) szempontjából melyik hely jobb jelenleg 2016-ban: Odessa, vagy Sochi?
Szocsiról ez igaz? Linkeltem néhány oldalt! Szerintetek ezek miatt NAGYON lementek ott a házak árai?
Ajánlanátok néhány jó és viszonylag olcsó, hangulatos éttermet Bécsben?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!