Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba utazással...

Horvátországba utazással kapcsolatban lehet tudni valamit?

Figyelt kérdés
Szeretnénk lemenni Horvátországba majd a nyár folyamán, de mivel nincsen oltásunk, ezért nem tudjuk milyen feltételek vonatkoznak ránk. Ahogy hallottam kimenni lehet, de ha hazajövünk lehet belőle gond, mert kérhetik a kártyát, ha nincs akkor pedig 10 nap karantén, ami a munkánk miatt nem lenne szerencsés. Most végülis a negatív teszt kiváltja a kártyát, vagy azt már el se fogadják? Valamint még azt hallottam, hogy Szlovénián át egyszerűbb lehet hazajönni, mivel ott nem nézik ennyire szigorúan, erről esetleg van valakinek infója?

2021. jún. 23. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

1!

Troll!

Mindenhol beirod ezt a provokatív válaszod,de biztos vagyok benne hogy egy 60 kg-os pistike legombolna neked egy bő nyálas sajtos tejfölös lángost,ami csak úgy csattanna attól az értelemtől duzzadó kobakodon,még a szádat is megnyalnád utána hogy kérsz repetát.

2021. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, szó sem volt oltástagadásról, egy egyszerű kérdést tettem fel.
2021. jún. 23. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, két héttel ezelőtti tapasztalat (bár azóta biztosan változott): minden határon ellenőriztek. Ahogy átértünk Szlovéniába az autópályán, azonnal leterelték a sort egy pihenőbe, ahol mindenkinek megnézték az igazolását. Itt nem láttunk olyat, akinek nem volt megfelelő papírja, mehettünk tovább. A horvát határon ugyanez: a horvátok is megnézték, megvan-e az oltási igazolás. Akinek nem volt (és gondolom negatív PCR-e sem), azt kivették a sorból és megfordították. Egy ljubljanai és egy maribori rendszámú autó mehetett haza. Visszafele ugyanez, beleértve a magyar határt is! Minket ott is ellenőriztek. Nem mondom, hogy mindig mindenhol ott vannak, mi 4 határt léptünk át és négyszer ellenőriztek. Hazafelé természetesen elég volt a plasztik.
2021. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Most jött a rendelet hogy a szomszédos országokból való hazatérés ha az nem repülővel történik korlátozás nélkül megtehetik. Kivéve Ukrajna irányából. Tehát nem kell már semmi haza felé se
2021. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem megyek :)
2021. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Legyen úgy!Aztán nem lesz kire fogni a gamma variáns mutáncs terjedését hanem kizárásos alapon maradtok ti hahaahaaa

De jót fogok röhögni mikor egymásnak ugrotok 🤭🤭

2021. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Takarodó van mondtam már👎👎🤢🤢
2021. jún. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Majd ha akarja be fogja nem te fogod eldönteni még tiszta szerencse😁

Én nem vergődöm kedvesem mert medencézek mindennap a saját kertemben szóval nem vagyok ráutalva a vaknináci kártyátokra és sz@rok rá az egész cécóra

😄

2021. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!