Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szeretnék...

Horvátországba szeretnék utazni Szputnyik V oltással, akkor elég az oltóponton kapott angol nyelvű igazolás? Hazafelé karanténkötelezettség nincs?

Figyelt kérdés
Augusztus elejére tervezzük a nyaralást. mindent lefoglaltunk.

2021. júl. 13. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
EESZT lakossági portálra belépve le tudod tölteni az Uniós papírt, azon van egy QR kód, azt fogják a határon lecsippantani. Én busszal jöttem le, mindenkinek az volt. De elvileg jónak kellene lennie az oltási igazolásnak is, csak ez gyorsabb és egyszerűbb.
2021. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hazafelé jelenleg nem kérnek semmit, de lehet, hogy visszavezetik a védettségi igazolvány ellenőrzését, ha megindulnak látványosan az esetszámok felfelé augusztusra. De az meg úgyis van neked, karanténba semmiképp nem kell menni.
2021. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg elég, de a mobilos EESZT appon mutathatod már az uniós igazolványt is, de a webes felületről le is töltheted és ki is tudod nyomtatni
2021. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Úgy tudom hogy a Szputnyik V és a Shinopharm-ot nem ismerik el külfőldi kirándulásokhóz és vírustesztel lehet majd csak menned.
2021. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Ez így ebben a formában nem igaz.


Horvátország mind a Sinopharmot, mind a Sputnik V-t elfogadja.

2021. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es! Nem igaz, ez minden esetben az adott ország döntése, Horvátország pedig elfogadja a Szputnyikot és a Sinopharmot is
2021. júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!