Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit tudtok Írországról?

Mit tudtok Írországról?

Figyelt kérdés

Tevékenységek, szimbólumok, ételek, italok, bármi, ami az eszetekbe jut!

Előre is köszi!:)


2010. aug. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat isznak, nem?
2010. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Zöld a fű, vörös a hajuk, krumplit esznek, baileyst isznak, lóhere van az alsógatyájukon.
2010. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

nem eszünk több krumplit mint ti

am sokat esik az eső, fúj a szél

barátságosak az emberek

2010. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

St. Patrick-ot ne szidd ha ott jársz

esni fog az tuti

2010. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utálják a briteket (a gyarmatosítás miatt), ezért ők ha angolul beszélnek, az amerikai angolt használják.

4 millióan laknak ott, de Európában itt nő az egyik leggyorsabban a népesség.

És igen, tényleg sokat isznak, mert más szórakozás nem lévén, a pub-okban vannak munka után.

Az ország gyönyörű, mindenhol zöld fű, stb.

Smaragd szigetnek is nevezik.

Ja és ott nem használják a 'prime minister' szót a miniszterelnökre, hogy nehogy azt higyjék, angol miniszterelnökük van. (:

2010. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2010. aug. 30. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Amerikai angolt beszélnek?????

Muhahhhahahahahahahaaaaaa!!!!! Már bocsi!

Hallottál te már írt beszélni?????


Szerntem amúgy az baromság, hogy ha nincs más elfoglaltság, akkor isznak. Inkább azért isznak, mert ezt kapták generációkon kersztül, csinálni mindig lehet mást is.


Én amúgy azt tudom az írekről, hogy az elmúlt 20 évben legdinamikusabban fejlődő ország, ami rengeteget áldozott az iskoláztatásba és ennek meg is lett az eredménye.

Az ország pedig gyönyörű és alig várom, hogy bejárhassam. :D

2010. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik, szerintem gyönyörű hely! Köszi neked is!:)
2010. aug. 31. 17:03
 9/9 anonim válasza:

Hát nem vetik meg a barna sört NAGYON nem:) Teljesen érthetetlen valami angolhoz hasonló nyelven beszélnek XD Nagyon vidám emberek ..mindig mosolyognak:) Ha bemész egy boltba ott is rád mosolyog nem úgy mint otthon az a tipikus "ki a f@sz már megint"...Gyorsan jött a jólét náluk ezért eszméletlen mennyiségű összeget költenek el bevásárláskor:)Gyönyörű tájak..Mindig esik...büszkék a Jameson-ra...Egy tipikus ételük a Full Irish Brekfast(Bacon,kolbászka,tojás) és nem vagyok benne bíztos,hogy Ír-e de a Sheperd's Pie..Fish Pie...Jah és minden ételük mellé köret a KRUMPLI:)

Hirtelen ennyit tudnék mondani 2 év itt élés után:)


21/L

2011. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!