Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudok kijutni Horvátorszá...

Hogy tudok kijutni Horvátországba a tengerpartra?

Figyelt kérdés
A feleségemmel szeretnék kimenni a horvát tengerpartra. Hova menjünk? Zadar vagy Pula, vagy van más város ami a tengerpart mellett van? 3 napra szeretnénk ki menni vagy 4 nem tudom még pontosan de az biztos, hogy augusztusba vége felé szeretnénk kimenni. Mivel menjünk vagy, hogy tudunk kijutni? Szállás nem szükséges!
2011. aug. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"van más város ami a tengerpart mellett van?"


egy csomó város van a tengerpart mellett!


Szállás miért nem kell? Hol akartok aludni a 4 nap alatt?


Mehettek busszal vagy vonattal. Volánbusznak vannak tengerparti járatai, a máv pedig megy splitbe.


szállást itt nézz: [link]

2011. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 The Nobody válasza:
100%
Mi Trogírba megyünk,már 4edszerre, nagyon jó és a város is szép, de a tengerpart köves,viszonta a víz tiszta és van kitisztított tengerparti rész is.Ha homokosat akartok akkor menjetek Omis-ba.Állítólag az is jó hely.
2011. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Isztria gyönyörű, és közel is van, Budapesttől 6 óra alatt le lehet menni autóval. Rovinj, Opatija vagy Rabac mind álomszép helyek a félszigeten. Pula is az Isztriai-félszigeten van, de nekem annyira nem tetszett.
2011. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Hogy tudok kijutni

3 napra szeretnénk ki menni vagy 4

Szállás nem szükséges!"


Vagyis soha sem jártál még H.országban,

de kimennétek 3-4 napra és úgy,

hogy "szállás nem szükséges"


Bocs, de hol fogtok pl.

aludni? mosdani? sza*rni? ....stb...


Már csak kíváncsiságból??

2011. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Van egy 2 személyes sátrunk. Aludni tudunk abban. Fürdés: nem elég nagy a tenger? De azért nem fogom szappanozni magam a tengerben ez nyilván való! Amúgy meg megoldjuk valahogy. illem helység meg csak van valahol a tengerpartnál, ha nem is nyilvános de az éttermekben azért csak van. :)

Amúgy meg eléggé drágák a szállások, de ha valaki tud valami campinget olcsón akkor szóljon. Nem tudom igazán milyen árak vannak de a 20ezer Ft kicsit sok nekünk 4 napra vagy egy hétre szállásként.

2011. aug. 15. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha neked 20ezer Ft sok 4 napi szállásra a tengerparton,

akkor el se induljál !!!

Mi vagy te valami hajléktalan??


Csöveseket a határon meg ellenőrzik,

hogy egyáltalán mennyi költőpénz van náluk!!!

2011. aug. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" 20ezer Ft kicsit sok nekünk 4 napra vagy egy hétre szállásként"


Hát milyen szállást kerestek??

Ahol még nektek fizetnek majd???

2011. aug. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) Na jó! Hát úgy látom akkor emelni kell a költőpénzt, vagyis nem a költőpénz hanem szállást kéne nézni :) NA akkor talán jobb ha bemegyek egy utazási irodába.
2011. aug. 17. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok primitív emberre ne hallgass.

Többször jártam Horvátországban olyan szállásokon megfordultam, ahol 10-15 Euro/éj volt az ár. Félreértések elkerülése miatt közölném, hogy mindennel felszerelt apartmanban laktam. Ja és nem vagyok csöves!!!!!!!

2013. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két év alatt már csak lejutott a tengerhez! :)
2013. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!