Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire gyakori Svejcban...

Mennyire gyakori Svejcban hogy skorpió vagy kigyó bemegy a házba, lakásba?

Figyelt kérdés
Én is megdöbbentem, de ezek ott teljesen honos állatok, mind nálunk pl a kaszáspók. És oda megyek dolgozni, szóval most megijedtem.
2021. szept. 1. 17:45
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
93%

Svejc az milyen ország, hol találhato?

Egyébként a nagy megdöbbenésed közepette szólnék hogy magyarországon is teljesen honos állatok ezek.Mert itt is van keresztes vipera,mint kb bárhol máshol közép meg kelet európában......nagyritkán skorpioval is talalkozni itthon,de mondjuk az tényleg kivételes eset.Szóval nem tudom mi a para tárgya?!|

2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hol van Magyarországon a házakban kígyó meg skorpió? Azon kívül hogy valki szándékosan azt tart
2021. szept. 1. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Drága szép tesvírem. Itten svejcba naponta talákszok ilyen izékkal. Meg láttam mán orjáskigyot is. Meg tíranosszauruszt. Itt ezekk öshonosak.
2021. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Hallod, mikor Szomalbol odahajoztunk a kalozokkal, tokre lehangolt a baratommal, amit tapasztaltunk.
2021. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
De trefat felreteve, kepzeld, keresztespok lepi a sovenyt, darazspok van a kukoricasban, es hatalmas pok bejon a teraszrol. Durva!
2021. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
63%

"Hol van Magyarországon a házakban kígyó meg skorpió? "


Ki mondta hogy ott van?!?

2021. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Svájcban ("a"-val kell írni!!!) élnek ezek az állatok is, de nincsenek a házakban, ahogy Magyarországra is ez érvényes, itt is élnek, de a természetben, nem a lakott helyeken.
2021. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk volt egyszer sikló 2 méterre a bejárattól (Bp, kertvárosi rész). Erdőben többször is láttam.
2021. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
... aztan csodalkozunk, hogy 'Svejcban' a magyarokat kb. a roman koldusokkal egy szinten kezelik.
2021. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
5-os vagyok, ilyenkor kacagnom kell. Ot evig egy foldszintes apartmanban laktam tipikus svajci helyen, ahol az acel-uveg es a loszar, kukoricas valtakozik udvarias Ferrarisokkal. A keresztespok koloniatol a darazspokig minden igaz. De Jaszfenyszarun lepontoznak. Hello.
2021. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!