Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Utazás » Európa » Havi 2000 fontból, amiből már...

Havi 2000 fontból, amiből már lakhatásra NEM KELL költeni, milyen szinten lehet meglenni Londonban?

Figyelt kérdés

szept. 19. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Mintha Budapesten maradna mondjuk 250 ezred. Drágább helyek kiesnek, de élhető.
szept. 19. 21:05
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha semmit sem tervezel félretenni belőle, maximum éven belüli kiadásokra (nyaralás, ruhák), akkor ahogy az első írja tök átlagosan. Nem fogsz nagy lábon élni, de vajas kenyéren se.
szept. 19. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Parszaz fonbol boven El lehet lenni nemhogy 2000-bol. Sokkal jobban leszel mint egy atlag londoni
szept. 20. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon jól.
szept. 20. 11:43
 5/9 BeefEater ***** válasza:
Két ember egy átlag helyen £100-ból meg tud vacsorázni, ehhez hasonlítsd a £2000 -ot.
szept. 20. 14:02
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Napi 5 napban 10 órában dolgoznék és havi 1* van lehetőség szombaton is bemenni, de nem kötelező…

Azért viszont még jár túlórapénz, a 2000 fonton felül (ez már a nettó amúgy).

A lakhatást pedig havi néhány fontért a cég állja, s nem munkásszálló, hanem hanem egy gépesített, kis studiólakás.

A munkakör diplomát igénylő…

Ez így akkor megéri szerintetek?

Itthon is ennyit dolgoztam, időben és 280,000 nettóra jöttem ki mindennel (pl. túlórával együtt) + szépkártyára kb. 25,000 Ft.

Viszont 110,000 forintot fizettem lepukkant lakás bérléséért.

szept. 20. 14:49
 7/9 A kérdező kommentje:

“ A lakhatást pedig havi néhány fontért a cég állja “

(Kevesebbért mint 100 font)

szept. 20. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is megeri.en nem kapom meg a Havi 2000 £-ot es úgy boldogan elvagyok, Hogy 500£+ lakbert fizetek
szept. 20. 14:54
 9/9 BeefEater ***** válasza:

Szerintem így megéri még Londonban is. A kaja (szupermarketből) pont ugyan annyiba kerül, mint máshol, ha nem szórakozod el a pénzt havi £500-£1000 -t simán félre tudsz tenni - ha nem akarod elkölteni magadra.

Arra figyelj, hogy ez így most megéri, de ha a cég már nem állja a lakhatásod akkor viszont rossz lesz a helyzet mert ennyi pénzből kulturált lakhatással már nem igazán fogsz kijönni.

szept. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!