Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban milyen aktuális...

Németországban milyen aktuális problémák vannak?

Figyelt kérdés
Például társadalmi, környezeti stb.
2010. szept. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég magas a munkanélküliség. érezhetö is, 3 kollégámat rugták ki januárban (német állampolgárok, képzettek) és van aki még mindig nem talált munkát, pedig más szakmát is nézeget.


amivel sokat foglakoznak a személyi adatok védelme. pl neten ne nézhessen bele a rendörség a magánszférába stb...


bankok adóságai, hogya kormány támogatja a bankokat.


környezetszennyezésben az atom erömüvek bezáratása mikorra stb... van most terítéken.


hát ennyit tudtam segíteni, ha beszélsz németül akkor a spiegel.de oldalon többet találsz.


párom nézi a hiradót minden nap így ami rámragad azt írtam.

2010. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, most volt nagy hír, hogy SÚLYOS adóterhet róttak rá az atomerőművekre.


Üzleti szemmel: "Bírság?, akkor csökkentsük valahol a költségeket, nézzük csak mire is költünk sokat! Á megvan! A biztonságra! Adjunk el sok biztonsági műszert, és bocsássuk el az itt dolgozó embereket! Így kifizethetjük a büntetést"


Csak ugye Angela Merkell meg a többi politikus túl ostobák, hogy CSernobilból tanuljanak, ahol ugyanezek voltak a katasztrófát kiváltó okok, végre FEL KÉNE FOGNIUK mivel játszadoznak!


júj, atomenergia igy csúnya meg úgy, DE ésszerű kezelés mellett sokkal hatékonyabb és olcsóbb, üzembiztosabb energiát termelni vele, mint amit megújúlóval valaha is fognak!

2010. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! A DSD vizsgámhoz keresek éppen prezentáció témát, aminek problémaorientáltnak és persze Németországgal kapcsolatban kell lennie. Ez nem valami könnyű, de a válaszaitok hasznosak voltak nekem.

Köszönöm!

2010. szept. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!