Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok idén karácsonyko...

Mit gondoltok idén karácsonykor lehetséges lesz Ausztriából haza utazni 1-2 hétre? (2021)

Figyelt kérdés
Párom kint él, dolgozik jelenleg. Karácsonykor akár két hétig is haza tudna jönni, ami tartja bennem a lelket. Azonban egyre idegesebb vagyok, ahogy a vírus 4. hullámja egyre intenzívebb itthon is és ma nyilatkozták, hogy ha így halad lépni, szigorítani kellesz. Ti mit gondoltok? Valószínűleg tartjátok, hogy karácsonyra már le lesz zárva a határ? Vagy nem idén ezt már így nem teszik meg? Van oltása, szóval én nagyon reménykedek.

2021. nov. 5. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem hiszem
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Én zöldhatáron mászkálok mint az osztrák határon közelében élők nagy része.

Elhiszed te még azt a mesét, hogy mindenki szlad majdnem 20 ezer ft-os pcr tesztet csinálni, vagy beoltatni magát....

ejjj dehogy.

Ahol én lakom csak az utcából vagy 10 család dolgozik kinn osztrákban, mindegyikük a zöldhatáron jön megy.

ha helyi vagy, ismered az utakat, kutya füle nem ellenőrzi ezeket.

2021. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton sem ellenoriznek soha amugy, utoljara tavaly decemberben ellenoriztek mikor mentem.. Pedig en gyakran jarok ki
2021. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát a magyar kormány biztosan nem fogja lezárni a határokat, erre mérget vehetsz.


Az osztrák már esélyesebben hozhat ilyen felelős döntést, de szerintem maximum annyi lesz, hogy az egész országra kiterjesztik a 2G-szabályt, ami hétfőtől még csak Bécsre áll.

2021. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!