Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy juthatok haza (Londonbol)...

Hogy juthatok haza (Londonbol) olcson karacsonykor?

Figyelt kérdés
Most tudtam elintezni a fonokommel , hogy adjon szabadsagot az unnepekre, de viszont igy borsos aron juthatok csak haza. A fapados jaratok is nagyon dragak, de gondoltam varok, hatha lejjebb megy az ar.. megeri varni vagy csak dragabbak lesznek a jegyek?

2014. nov. 27. 19:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Én is onnan jöttem, bár én repülővel. Facebookon van egy raklap angolos csoport. Folyamatosan írják, hogy jönnek hazafelé az ünnepekre(ha nincs ünnep akkor is vannak ilyenek), valaki mellé biztos beférsz a kocsiba. 70-90fontból lehet úgymond hazasurranni így, de lehet még olcsóbban is megoldjátok. A legolcsóbb ilyen fuvar amit láttam, az 50 körül volt, szóval csak ki kell fognod.
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kosznom a valaszt! Neztem en is telekocsi hirdeteseket, de azoknal a busz olcsobb es mindennel felszerelt.. ha nem mennek le az arak akkor busz lesz belole
2014. nov. 27. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Szólj a télapónak, hogy útközben vigyen fel a szánjára.
2014. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Valami dátumot, ha adnál, egyszerűbb lenne.
2014. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
60%
Azért azt érdemes átgondolni, hogy a busz minimum 100 font, ha nem háztól házig kéred, így még Londonon belül is utaznod kell, valamint legalább 30-35 órás az út (tapasztalat, hiába írnak 20 körülit), ezalatt drága útmenti szendvicsezőkben kell állnod a saját étkezésed és a wc-t (ami általában fizetős, ehhez eurot is kell váltanod), ráadásul fizikai fájdalommal jár ennyit ülni (szintén tapasztalat, nálunk az utasok jajjgatásától volt hangos a busz). Tehát a 100 font nem 100 font és az út sem kellemes (igaz hogy átszeled Európát, de maximum az autópálya melletti benzinkutakat látod belőle)
2014. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
22-en szeretnek indulni es korulbelul 2-an visszajonni. Busszal mar utaztam en is es nem volt veszes.. a 27 ora utat (szerencsere nem volt keses) kb vegig aludtam, vittem eleg ennivalot es ezert nem kellett eurot valtanom, wc meg van a buszon. Oda-vissza 100 font mig a telekocsi (ahogy neztem) csak egyiranyu utra majdnem ennyi.
2014. nov. 27. 22:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Na de a kerdes meg mindig all.. van ra esely hogy lejjebb mennek az arak?
2014. nov. 27. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
a karacsony kozeledtevel inkabb felvele fognak menni az arak
2014. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
repjegy olcsóbb már nem lesz
2014. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ennel mar csak dragabbak lesznek a repulojegyek.
2014. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!