Kezdőoldal » Utazás » Európa » Költözés Ciprusra?

Költözés Ciprusra?

Figyelt kérdés

Szeretnék Ciprusra költözni, angolul beszélek, és ha befejezem az egyetemet akkor könyvelő leszek.

Ismertek valakit aki kiköltözött Ciprusra? Mit dolgozik, hogyan helyezkedett el ott?



2021. nov. 7. 10:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Főképp egyébként az időjárás motivál, nekem nincsenek nagy problémáim Magyarországgal azt leszámítva.

Meg persze az új kultúra, új nyelv, stb.

2021. nov. 7. 10:11
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Vannak ciprusi magyaroknak csoportok, keress rájuk.

Egyébként a legtöbben a vendéglátásban helyezkednek el és nem végleg telepednek le, csak átmenetileg, mert bár gyönyörű ország barátságos emberekkel, de sajnos a fizetések nincsenek ott sem az egekben, ellenben az élet, az árak nem filléresek.

2021. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ciprus egyáltalán nem egetveroen drága. Többször voltam. Az más kérdés hogy konyvelokent, főleg frissen vegzettkent ott semmire sem mész mivel teljesen mások a, jogszabalyok, afakulcsok, stb mint nálunk.
2021. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom, megérte lepontozni, mert le mertem írni, hogy nem filléres. SEHOL nem írtam semmilyen “egetverő” drágaságról, miket magyarázol bele?

De ténynek attól még tény, hogy NEM olcsó hely a fizetéshez mérten (nyilván nem egy vezérigazgatóit kell alapul venni). Mint ahogy egyébként Magyarország sem az. Ciprusra nem meggazdagodni megy senki, hanem egyszerűen élni, tapasztalni.

2021. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én aztán nem pontoztalak le, tudod, nekem nem az az ertekrendem😂😂😂😂
2021. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ciprus kifejezetten olcsó. Aki szerint drága nem tudom neki mi a mérce? Ukrajna? Transzdnyisztria?
2021. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Éltem ciprusom aki itt az írja hogy drága az max a turistáknak szánt bárokba ment be, ahol jól lerántanak az ital és étel árakkal.

Normál ciprusi helyek elég olcsók, ottani keresetből elég jól kilehet jönni.

2021. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Szolgáltam ott, egy X@rfészek.
2021. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!