Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik Magyaroszagrol mentek...

Akik Magyaroszagrol mentek haza Nemetorszagba, ti ezt megcsinaltatok? Elvonultok karantenba?

Figyelt kérdés

Most jöttem vissza Németországba, 2 het Magyarországon toltott idovel. Jott is az sms, hogy karanten vagy toltsem fel az adatokat.

Igazából en el akarok menni holnap tesztet csináltatni, hogy legyen hivatalos negatív eredmenyem. De a karantent nem akarom betartani. Ti hogy vagytok ezzel?


[link]



2022. jan. 1. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Èn csak Bécsig utaztam, de a PCR-tesztet megcsináltattam. A határon kérték és el is fogadták. A szabály az szabály... és nem csak a szabályról, hanem rengeteg ember egészségéröl van szó.
2022. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vagyok fertozott, van gyors teszt eredmenyem. de az ugye nem hivatalos. csak itt ugye minimum 5 nap karanten van ha az 5. napon csinaltatok egy negativ tesztet. amugy meg 10. igazabol csak attol tartok, ha holnap bemegyek a munkaba valahogy kideritik h hopp nekem karantenban kellene lennem. ha meg karantenban vagyok akkor azt ki fizeti? nekem kell ertesiteni a munkaltatomat? komolyan az egesz egy baromsag..
2022. jan. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!