Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ajánlanátok olyan városokat...

Ajánlanátok olyan városokat Európában, ahova lehet 1 napos utazásokat szervezni (reggel megyünk,este jövünk)?

Figyelt kérdés
Eddig Milánót,Barit,Barcelonát néztem. Ezekben a vàrosokban vannak olyan látványosságok a repülőtértől viszonylag könnyen megközelíthető helyen, amiket érdemes megnézni egy 1 napos kiránduláson? Ha igen, mik ezek?

2022. jan. 12. 12:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!😍 Varsóban voltam már én is. :)
2022. jan. 12. 17:44
 12/19 anonim ***** válasza:
63%
9: a repülőút igen, de 2 órával korábban a reptéren kell lenni, a reptérig el kell jutni. A reptérről kijutni. És ugyanez vissza. Bejártam a fél világot, ezerszer repültem már.
2022. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen,ezekkel tisztában vagyok köszi :D
2022. jan. 12. 19:31
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Sehova nem érdemes elrepülni pár órára.. Nem látsz semmit az országból, de még csak a városból sem. Spórolj egy kicsit, és aludj ott legalább három éjszakát!
2022. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

#14


Ezzel nem értek egyet. Alapból egy napos programnál nem az országra vagy kíváncsi, csak kiránduló jelleggel sétálnál egyet a városban. Fordítsuk meg a dolgot: nem megyek külföldre, Pécsről akarok felutazni megnézni a sárospataki várat. Üzemanyagköltség + ha be akarok ülni egy étterembe, annak is ugyanúgy van költsége, belépőt ugyanúgy kell vennem. Szerintem csak a benzinpénz több, mint megvenni egy 3500 forintos Wizz jegyet Milánóba.


Ezen az elven meg utaztam repülővel, ami élmény, láttam a Dómot, ettem pizzát Olaszországban és nem otthon döglöttem, amíg össze akartam spórolni egy komplett Olaszország túrát. Lehet egy napba nem fér bele Az utolsó vacsora is, viszont ezt mindenki mérlegelje magának.


Kérdező, én bátorítalak! Lehet belekóstolsz valamelyik városba, megtetszik és visszautazol 2 hétre. Hajrá!

2022. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
A repülővel való utazás max. annak élmény, aki nem szokott repülni :D
2022. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem valahogy mindig átjár az a kellemes zsibongás, mikor megyek a repülőtérre, pedig már rengeteget repültem. Mindegy, hogy long haul vagy csak 1 óra Budapest és Berlin között. Megvan a hangulata az összes bosszúságával együtt, mert rákészül az ember testileg - lelkileg. Egy régi blognak olvastam talán a fülszövegében, hogy "utazó vagyok, nem turista". Ezt én nagyon igaznak tartom. Azt meg fenntartom, hogy sokkal jobb egy napra elmenni kirándulni valahova, mint otthon dögleni! Mindenki maga döntse el.
2022. jan. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első pár repülés volt élmény. Utána csak az volt az élmény, ahova mentem, ami ott történt. De maga az út inkább csak macera, és halál unalmas, meg az a sok várakozás.... Szívesen teleportálnék inkább :) Ha a táv engedi, akkor inkább autó, az sokkal érdekesebb. De ez nyilván a környező országoknál opció. Természetesen Barcelonába nem autóznék el:)
2022. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2022. jan. 13. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!