Kezdőoldal » Utazás » Európa » 13 órás buszút hátulról a 3....

13 órás buszút hátulról a 3. sorban milyen ülni kívül?Sokkal hangosabb és jobban ráz, mint elöl?Már lehet foglalni előbbre is, de, amikor foglaltam nem engedett foglalni máshova a rendszer.Jól kiszúrtak velem.Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 15:04
A kérdező szavazást indított:
Kibírható, próbáltam.
Nagyon rossz.
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy Budapest - London úton ültem hátulról a 3. sorban. Akkor önszántamból ültem oda, mert a legjobb barátom mellett akartam ülni, pedig nagyon mondták, hogy "kerék fölé soha", meg "két óra múlva hányingered lesz" stbstb. Semmi nem volt, pedig ez 2012-ben volt, szóval hátha még fejlődtek is a buszok. Simán tudtam aludni, nem rázott össze.
2022. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hangosabb, nem ráz jobban. Én sokat utazom busszal, mert szeretem, és pont akkor ültem hátul, amikor Spanyolországba mentünk. Nem éreztem különbséget. De ez persze nyilván függ magától a busztól is, egy 40 éves szakadt Ikaruson nyilván kényelmetlen lenne.
2022. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ottan a királyok spanjai űnek.
2022. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%

Ki akkor szúrtál magaddal, amikor az adott buszra jegyet vettél.

Gondolom arról még hírből SEM hallottál, hogy Euórpa bármely pontja elérhető manapság 5000 forintért.

Te meg ott fogsz szenvedni 13 órát, te szencsétlen :)

2022. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!